Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert huzza szet kezzel az...

Miert huzza szet kezzel az orvos a mehszajat? 38. Het

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segitseget szeretnek kerni, most jottem haza a korhazbol, az orvos megnezett, mondta hogy a belso mehszajam 1 ujjnyra nyitva, de ezutan szetfeszitette kezzel, verzett is borzalmasan fajt, azt mondta barmikor megindulhat mar a szules. Ezzel segiteni akart, hatha elobb jon vagy konnyebb lesz? Koszonom a valaszokat!
2017. máj. 24. 12:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem,hogy miért akar rásegíteni már a 38. héten...
2017. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Pontosabban 37,5 hetes vagyok. Olvastam sok helyen hogy nem is szabad, illetve eleg barbar modszer es valaki orditva sirt annyira fajt. En sem ertem miert csinalta, csak remelem hogy tobbet nem fogja
2017. máj. 24. 13:14
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem fogadott orvos aki épp nyaralni indul... :(
2017. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De, fogadott.. azt nem tudom hogy nyaralni indul-e :D :S

Azota is enyhe fajasaim vannak de gondolom ez volt a celja

2017. máj. 24. 13:23
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy bunkó állat, és vmiért hamarabb kell neki a zsé. Nyaralás, konferencia stb. Ezek után el tudon képzelni, mennyire hagy a saját ritmusodban szülni. Nagyon sajnálom! Remélem, legközelebb nem őt választod.:-(
2017. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát... akkor szokták, ha valaki vajúdás alatt nem tágul elég gyorsan (a doki szerint, aki sietne). De ilyen korán nem szokták.
2017. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok..mint írtad fogadott. Minden bizonnyal pánikolt az 1 ujjnyira nyitott méhszájtól,hogy majd a hosszú hétvége alatt beindul és ki tudja mi a programja (1,5 hónapot húztam le teljesen nyitott méhszájjal).Nem tartom jó orvosnak,mert nem írtad,hogy problémák lennének (ha lennének beindítanák rendesen) pusztán csak a saját érdekéből akar előbb, 38 hetes se vagy.... A második gyereknél a 32. héttől teljesen nyitva voltam már, piszkálni se mert...amikor vérzés miatt bementem szűk 3 ujjnyi voltam,de fájásaim nem voltak még abszolút. Megkérdezte,hogy rásegítsen a dologra és akkor maradunk vagy haza megyek (900 méterre lakok a kórháztól) és pár óra múlva újra találkozunk? Ez este 8 körül volt, én azt választottam,hogy haza megyek,ne avatkozzunk inkább bele ha nem kell.Azt mondta az első fájásnál indulás van és hívjam. Hajnal fél 6kor hívtam,hogy megyünk vissza, 6.40re ért oda, 6 előtt már meg is született a fiam.
2017. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ertem. Hat remenykedem benne hogy talan oka volt, de ha tenyleg a sajat onzosegebol "kinzott meg" akkor nagyot csalodnek benne. Anno anyukam is nala szult engem, meg keresztanyam is mind a 3 gyereket ezert ugy gondoltam benne megbizhatok teljesen. Majd par nap mulva meglatjuk mi lesz. Fogalmam sincs ilyenkor mennyire szamit normalisnak az egy ujjnyi nyitottsag, lehet tenyleg megijedt hogy be kell jonnie.. Koszonom a valaszokat!
2017. máj. 24. 14:58
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősnek egy ilyen művelet után (az orvos sima vizsgálatra hívta be, de neki is iszonyatosan fájt és vérzett) 24 órán belül a kezében volt a babája. Nem tudom, miért siettetné valaki a 37. héten, de ezért feljelentheted, ha van hozzá erőd.
2017. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az oka az önzősége. Ha akármi értelmes miatt be kellene indítani, akkor befektetnének és normálisan beindítanák, nem ilyen alattomos trükkel próbálkozna és küldene haza utána. Sietteti, ok nélkül. Ez egy barbár szokás.
2017. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!