Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok a 20. hétben és...

Ma vagyok a 20. hétben és mikor felállok megfájdul a derekam ha fekszem jobb. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem vannak napjaim amikor fekve se jobb... amúgy mióta tart, mert par nap volt vagy van/lesz ami ilyen nekem is. általában ha sokat járkálok előtte nap. gondolom nincs baj
2017. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 napja kb de most tettem a hatam ala egy kemenyebb vankust es sokkal konnyebb volt felallni
2017. máj. 24. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el normális :D Úgy fogalmazott a dokim, amíg csak egy két póznál fáj addig teljesen normális :D Főleg, ha nem erős görcsről vagy vérzésről van szó.


29 hetesen ügyeletre mentem, mert addig semmi bajom nem volt szó szerint... de akkor reggel felkeltem és minden lépésnél majd meghaltam úgy fájt az alhasam, majd a derekam is, de ha ültem feküdtem nem volt baj, csak felállni és elindulni... és lám ez mind normális XD Tudom ijesztő néha, hogy valami furán fáj, de nyugi minden ok :) Ahogy nő a pocak és a babóca annál rosszabb lesz. Nekem néha már 4 perc séta a pékségig betesz és lerohad a derekam...és én még maradjak csöndbe, mert mindent megúsztam 29 hétig :D (se hányás, se gyomorsav se semmi :D )


Jó egészséget!


30hkm

2017. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszod!!:))

Ezenkívül nekem sem volt semmi "bajom" se rosszullét semmi.. De ilyenkor az ember már belelát mindent azóta már semmi gond nincs.

Jó egészséget neked és a pici babádnak! :))

2017. máj. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!