Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba mozgását mikor érezte az...

Baba mozgását mikor érezte az apuka?

Figyelt kérdés

Huszadik héten éreztem először a baba mozgását, és rá két napra már a párom is érezte, ahogy a hasamhoz ért. Még nem szoktam érezni egész nap, csak este, de nem is mindegyik este.

Azt hittem, a párom csak jóval később érezheti, de tuti, hogy a baba volt, és jól meglepődtem ezen.

Nálatok mikor érezte az apuka először?



2017. máj. 25. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Félidő körül/kicsivel utána talán. Második babát sokkal később, mert ő valahogy mindig abbahagyta a ficánkolást, amikor apuka kíváncsiskodott. :)
2017. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
A 16.hét végén már látszódott is meg érezte is rendesen :)
2017. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 19-20hetesem mar egyertelmuen erezte elotte egyszer 17hetesen picit érezte.
2017. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 20. hét környékén :)

De kellett egy hosszú csend, minden mocorgás nélkül, hogy oda tudjon figyelni és el tudja kapni azt az egy "átsuhanást" :D

2017. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok, 2-3 hete már érzi a férjem is. Sőt, már néha kívülről is látszik a mozgás. :)

Az előző babával csak a 20. héten éreztem először, és csak a legvégén látszott kívülről a mozgása. Most sokkal hamarabb és erősebben.

2017. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

18.héten :) elrántotta a kezét hirtelen annyira megilyett a nagydarabb félelmet nem ismerő férjem :D

Első baba.

2017. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is látdzódott a 16.héten és érezte is. Első baba.
2017. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!