Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hogy kell értelmezn...

Most akkor hogy kell értelmezni az AFP eredményt? Melyiket kell nézni?

Figyelt kérdés

AFP:48.30

MOM érték:1.51

MOM korrigált:1.60

ref.tartomány:0.70-2.50


2010. máj. 17. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Mom 1,51 ! ami nagyon jó!!!!!


nekem 0,76 lett :-( de azért úgy néz ki minden okés, csak több genetikai UH van nekem.


gratulálok, vigyázz magadra!

2010. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

huh köszi:)

csak annyira rákoncentráltam erre az AFP-re, hogy azt hittem a 48.30as értéket kell nézni....mert nem tudtam mire számítsak, nem tudom mi mit jelent.De köszi:)))megyek akkor jövő héten a 18 hetes UH-ra.

Oda kell vinni a hepatitis eredményt is, csak mert az később lesz kész, vagy csak ezt az eredményt?

2010. máj. 17. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok :-)


megnyugodhatsz. :-) nem kell vinni csak az AFP-s eredményedet. mondjuk sokszor oktalanul beparáztatják a kismamikat. ugye ez egy elavult mérés amit Európában márcsak csak nálunk alkalmaznak. nekem is alacsony volt, 0,76 a 12 hetes vérvétel is rossz lett. tiszta ideg voltam, de aztán kiderült szép és úgy néz ki egészséges kislányunk lesz(reméljük).


mégegyszer gratula és e4gy picit fellélegezhetsz. tudjátok már hogy fiú vagy lány? gondolom még nem. :-)

2010. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, hallottam, hogy elavult, és hogy akkor sem kell aggódni ha nem olyan jó az eredmény, de azért örülök, hogy okés:))

Ja és tök jó, hogy a vizsgálatok szerint egészséges a picitek:)Néha olyan fölöslegesen paráztatnak, anyum is mondta, hogy nem kell úgy aggódni, neki is mondtak egy csomó mindent, és mégis 5 egészséges gyereke van:)

azt még nem tudjuk, hogy kislány, vagy kisfiú lesz-e bár mamám meg húgom meg van róla győződve, hogy kislány:)remélem jövő héten az UH-n kiderül.

jó egészséget nektek, és köszi a válaszokat:)

2010. máj. 17. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:

még mindig én :-) 16 hetesen a dokim azt mondta úhgy néz ki nem fiú, de aztán el is takarta magát a picur. majd a 18 hetes genetikain rákérdeztem és akkor mondták hogy kislány. utánna mi elmentünk egy 4d-re biztos ami biztos hogy nincs baja a babának. tényleg nem láttak semmit de ott is premier plánban mutatta a kis nuniját.


írd már meg hogy mit mondanak, hogy fiad vagy lányod lesz! majd figyelem a kérdésedet.


szia, vigyázzatok magatokra :-)

2010. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, megírom:)szerintem hétfőn megyek UH-ra, aztán hétvégén a párommal lehet elmegyünk 4d-re is:)szóval ha a kórházba nem derülne ki, akkor remélem a 4d-sen igen:)írok majd:)
2010. máj. 17. 18:06
 7/7 A kérdező kommentje:

szia, minden rendben volt az UH-on, nagyon rendes volt a doktor úr, bent lehetett a férjem, mindent elmutogatott, magyarázott, de nem látta, hogy fiú lesz-e vagy kislány....sebaj, az a lényeg, hogy minden rendben:)Itthon ma családban meg már jóformán foadások vannak mi lesz:))

Úgy tűnik nem most megyünk 4d-re, hanem majd később, lehet jövő hét vagy utána, de majd írok ha kiderül.Remélem nem felejtem el, mert olyan a memóriám, hogy az nemigaz, minden kimegy belőle:)

2010. máj. 26. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!