Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X-epil terhességi teszt 4....

X-epil terhességi teszt 4. -5. héten pontos eredményt mutat, vagy van esély a tévedésre?

Figyelt kérdés

-Fogamzásgátlót szedek, egyéb gyógyszert nem

-A menstruációm pedig elég rendszertelen, így nem tudom soha pontosan kiszámítani mikor jön meg, így nem tudom a késés első napján elvégezni a tesztet. Holnap reggel fogom megcsinálni


2011. nov. 2. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A mai modern tesztek már elég megbízhatóak szerintem. Nekem egyik sem tévedett. Sőt van olyan, melynek nem szükséges a eggeli első vizelet...
2011. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

De a fogigátlótól elvileg pontosnak kéne lenni a mensinek.

Nem értem, ha szeded, akkor miért rendszertelen?


Egyébként nekem nem tévedett ez a teszt, bár tény, hogy nem ez a legérzékenyebb fajta.

2011. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 2 tesztet csináltam és mind a 2 negatív volt. Most a 38 hetes vagyok :)
2011. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,nem értem.Te most babát szeretnél?
2011. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 tesztem volt pozitív(pregimax, clearblue), megállapított volt a terhességem, és az x-epil negatív volt... Bár szerintem hibás volt a teszt..:)

28hkm

Én is gyógyszert szedtem.

2011. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 niki100 ***** válasza:

Sziasztok.


Én is X-epilt használtam(épp ma) és negatív lett mindkettő.Már 3 napja késik a menszeszem, általában mindig korábban jött meg, mint vártam.Most semmi, a mellem érzékenyebb, de teljesen jól érzem magam, semmi előjele a terhességnek. Szerintetek megcsináljak másik fajta tesztet pár nap múlva?

2012. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben tuti, hogy még ma csinálnék egy másik tesztet..

2011-11-03 09:25 válaszoló voltam.

40hkm

2012. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 niki100 ***** válasza:

Kedves Válaszolóm.


Te melyik tesztet ajánlod?

Igaz,a doki azt mondta nekem, hogy próbáljak több folyadékot inni, mert lehet h túl savas vagyok, mert pár napja viszkető,csipő,bűzös vizeletet tapasztalok.és ő szerinte z a kettő nincs ösefüggésben.Egyébként én azt érzem, hogy terhes vagyok( vagy csak nagyon szeretném) de már mindkétszer az x-pil negatívat mutatott.Ennyire nem lenne pontos??

2012. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 niki100 ***** válasza:
A dokival csak telefonon beszéltem egyébként.
2012. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem nem jött be..

Amúgy én clearblue-val teszteltem. Szerintem próbáld azt. Nem olcsó, de nagyon jó teszt. Vagy esetleg Pregimax:)

2012. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!