Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájhat a hasam? Nagyon...

Miért fájhat a hasam? Nagyon megijjedtem.

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok és néhány percig eléggé fájt a hasam. Nem görcsölt, nem szúrt. Ugye nincs baja a babának?
2010. máj. 17. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosan nincs, pihenj le, húzd fel a lábaidat, és maradj így egy picit, szerintem csak a méh tartószalagjai nyúlnak, és a méhed növekszik, ezt érzed.Én sem folyamatosan éreztem, néha nekem is jobban fájt.Volt olyan is, hogy nos-pa-t kellett bevennem.De az sem gond, hogyha utána elmúlik.Azért ha tartüsan fennáll,hívd fel a nőgyógyászodat, meg persze ha vérzés is társul hozzá.Szép, boldog terhességet:)

35 hetes kismami

2010. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, egy kicsit megnyugtattál!

Minden jót neked is!

2010. máj. 17. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem normális, hogy ezt érzed, mivel azt írod, hogy csak néhány percig fájt :) nekem a 11.héttől a 13.hétig iszonyatos fájdalmaim voltak, ha nem vettem volna be fájdalomcsillapítót aludni se tudtam volna, de nekem is mindig elmúlt aztán előjött, rengeteget feküdtem plusz a gyógyszer és sikeresen átvészeltem azt az időszakot :) a babának biztos nincs baja, a 12.hét körül is sok változás megy végbe odalent és ez néha fájdalommal jár, úgy hogy ne aggódj :)

19h km

2010. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!