Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat ennyire? 28...

Mitől fájhat ennyire? 28 hetes terhes vagyok és nagyon fáj a melleim alatt és a gyomorszájam felett néha csak a bőröm fáj de néha olyan mintha a csont lenne!

Figyelt kérdés
Ha sokáig ülök mindig fáj,de most egy ideje éjszaka oldalt alvásnál is el kezd fájni,és nagyon rossz hanyatt fekve nem fáj de úgy nem merek aludni!
2011. szept. 4. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Még kb. 10 hétig fog fájni, ill. amíg le nem száll a pocakod.. Ismerős.. nINCS 1 hete, hogy szültem, de még ez a része is hiányzik... :)
2011. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ja, jobb bordaív alatti fájdalom esetén mindenképp orvosnak kell szólni! Ezt a dokim mondta! De nálad biztos nem erről van szó, szóval nyugi, csak a lábai nyomják felfele a gyomrodat a bordádnak. Nekem is fájt, még a bőröm is.
2011. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Szia a borod attol fajhat hogy nyulik, nekem is fajt.. Az a bizonyos csont amirol beszelsz neha meg mindig erzem pedig mar 7 honapja szultem... ezzel jar a terhesseg a szervezetunk teljesen atrendezodik belulrol. ne aggodj ez mind normalis, hiszen egy emberi leny fejlodik benned es kell neki hely ami neked rengeteg kellemetlenseget fog okozni ugy 36 het utan foleg! De mind normalis nyugi! Nekem a legnagyobb bosszusagot az aranyer okozta! Azt hittem meg fogom uszni mert nem jott ki pedig a terhesseg utolso heteiben allando szekrekedessel kuszkodtem. Sajnos a szulestol kijott es csak mostanra mult el...
2011. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,akkor élvezem tovább a terhességem és várom,hogy elteljen ez a 10 hét!:)
2011. szept. 6. 08:54
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Nekem a bőröm nem fájt, hanem viszketett pár napig kegyetlenül. Gondolom nyúlt. Azt hittem megzavarodok, hiába kenegettem, simogattam, mert szétvakarni nem akartam. Elmúlt.

Most már a bordám fáj sokszor, vagyis érzem, hogy nehézkes levegőt venni. Inkább kellemetlen, mint fáj. De majd ez is elmúlik.

34hkm

2011. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

azonnal menj el orvoshoz!nekem is ott fájt, és nem vettek komolyan, azt mondták nyom a baba, sok a savam, és csak kiderült 35.héten hogy baj volt, így császár lett akkor , életmentő.szerencsére már minden ok, ez 2 és fél éve volt.

Remélem nálad nem ez a helyzet, de inkább menj el dokihoz, és alaposan vizságljon meg,(engem nem vizsgált meg rendesen ezért nem derült ki időben)

2011. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de mi van ott, ami ekkora bajt okozhat? (Csak mert erről nekem nem szólt senki, nem szeretnék tudatlan maradni.) Bár nekem a bőrhúzódáson kívül egyelőre semmi problémám nem volt.
2011. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem a májamat nyomta, és a szervezetem úgy védekezett, hogy nem nem kapott elég táplálékot a kisfiam.

nekem is ott fájt, belül is kivül is....az elején még csak nem tudtam az oldalamon feküdni, aztán napról napra rosszabb volt, és már se feküdni se ülni nem volt jó....de még akkor sem vettek komolyan..nyavalygós kismama voltam....

2011. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó válaszoló voltam, és előtte én írtam h azonnal menj orvoshoz mert nekem baj volt
2011. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a baba feje nyomja ott.


38 hkm

2011. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!