Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július közepén volt missed...

Július közepén volt missed Ab-m. Azóta most jött meg másodjára. Baj ha nem mentem vissza kontrollra?

Figyelt kérdés
Igen, tudom elhanyagoltam. Csak az abortusz alatt eléggé megkínoztak (lelkileg és fizikailag is), és jelenleg nem bírnám még elviselni ha nőgyógyászhoz kéne mennem. Lehet ettől valami bajom?
2008. okt. 15. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia tudom milyen szörnyű sajnos én is átestem rajta ,de azért menj el kontrollra ,mert kell hogy megnyugtassanak és tudd hogy minden rendben. Most még nem tűnik ez fontosnak ,mert gondolom még messze vagy attól ,hogy újból ezzel kapcsolatban tervezgess,de majd eljön az idő amikor már újból tervezgetel és akkor fontos lesz hogy minden rendben legyen. Tapasztalatból mondom ,keresztül mentem azon amit érzel és sok erőt kivánok neked
2008. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is volt,de nem értem,hogy testileg miért hurcoltak meg? engem altattak,így semmit nem éreztem,még utána sem! az viszont tény,hogy lelkileg rettenetes nehéz volt! feltétlen menj vissza kontrollra! nem hiába van az kitalálva! jó egészséget!
2008. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Baj, mert a kontroll pont azért van, hogy később ne legyen problémád a teherbeesésnél,,esetleg még roszabb, mert azt is ellenőrzik, hogy nem maradt-e bent fertőzékeny szövet, gyulladás stb..
2008. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
testileg azért mert engem nem altattak. Mielőtt elkezdtem vérezni előtte 3órával ette és ezért nem altattak, ez volt az indik. Úgyh éreztem mindent, üvöltöttem a fájdalomtól ők meg üvöltöttek velem. A doki úgy beszélt velem mint egy kutyával, az asszisztens csaj meg tök gúnyos volt velem, hogy úgy viselkedek mint egy gyerek és csak hisztizek, amúgy meg ő nem hiszi el, hogy ez ennyire fáj! akkor mondtam neki, hogy akkor szívesen helyet cserélek vele. És NŐ volt. Nem pasi, hanem nő. Úgy gondoltam ő jobban megérti min megyek keresztül, de nem. Nagyon kellemes "élmény" volt amikor kitágítottak a doki feldugta a kezét, és éreztem ahogy felnyúl a méhembe, és kaparja belőle a vért. Úgyh most egy kicsit megundorodtam a nőgyógyászoktól.
2008. okt. 15. 21:15
 5/8 A kérdező kommentje:
indok, bocs
2008. okt. 15. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Te most viccelsz? A méhkaparás nem egy sürgősségi műtét, hogy ne lehessen elhalasztani. Engem a vérzés kezdete utáni 3. napra rendeltek vissza a műtétre, igaz, hogy előbb bementem egy nappal, mert nagyon görcsöltem, de még akkor is csak befektettek és másnap műtöttek. Amúgy a kontroll teljesen felesleges volt nálam. A doki csak megkérdezte, hogy hogy vagyok, volt-e vérzésem és meg sem akart vizsgálni, de én megkértem rá. Akkor is csak manuális vizsgálat volt, tehát nem csinált uh-t, úgyhogy azt nem láthatta, hogy minden kiürült -e.
2008. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem viccelek, így történt! Amikor bementem ömlött belőlem a vér, de annyira, hogy hiába raktam be betétet, folyt a lábamon is. Először ők is azt mondták, mivel most ettem (addigra már eltelt az a bizonyos 3óra, mire beértem a kórházba) várnak még három órát és utána műtenek altatásban. De 5perc múlva megjelent a műtősfiú, h mégsem várnak. Gondolom vasárnap este 10kor nem akart műteni inkább pihenni, de én meg pont leszartam, h neki mi a kényelmes. Másnap meg jött a szobámba abortuszos csaj vihogva és amikor az egyik odafordult hozzám, hogy "látom, te már túl vagy az abortuszon, na milyen volt?" ja és ezt szintén röhögve, na akkor mondtam, h nekem ebből elég!
2008. okt. 16. 10:48
 8/8 A kérdező kommentje:
3csaj, ez lemaradt.
2008. okt. 16. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!