Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek nincs fogadott dokijuk...

Akiknek nincs fogadott dokijuk. Azok szülés utáni kötelező 6 hetes kontrollra/varratszedésre kihez, s hová mentek?

Figyelt kérdés

Nekem nincs fogadott dokim, de végig az SZTK-ban egy orvoshoz jártam. De barátnőmnek pl. az ügyeletes orvos egy másik kórházban szült, ahová én tartozom, megadta a telefonszámát, s mondta, hogy onnantól kezdve oda járt. Csakhogy neki a terhesgondozáson nem volt állandó orvosa.

Párom szerint nem minden ügyeletes adja meg a tel.számát, s szerinte nem az ügyeleteshez kell vissza mennem, hanem ahhoz, akihez jártam.

Ti kihez jártatok?


2011. jan. 22. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott orvosom! Császár után ahhoz az orvos kellett mentem vissza a kórházba aki műtött! A 6hetes kontrollra meg az sztk-ba mentem ahhoz aki éppen ott volt!
2011. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ügyeletes dokinál szültem,a varratot ő szedte a 4.napon mikor hazamentünk.Azt mondta ha akarok akkor hozzá megyek 6 hetes kontrollra, ha nem akarok, akkor elmegyek az SZTK-ba.Én hozzá mentem vissza.
2011. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

S ha természetesen szülök, akkor az SZTK-ba menjek, csak császárnál kell az ügyeleteshez mennem, akinél szültem?

Mert nem tudom van-e választás, bár nem tudom az ügyeletes milyen lesz, gondolom attól is függ, de pl. az sztk-s orvossal nagyon meg vagyok elégedve, csak anyagi okok miatt (havi 96ezerből élünk) nem tudtuk felfogadni, mert elég sokat kért.

Amúgy telefonszámot Ti kaptatok? vagy azt nem minden orvos adja meg?

2011. jan. 22. 19:37
 4/7 mendy1025 ***** válasza:
Szia,nekem se volt fogadott dokim,én is sztk-hoz jártam,ő sajnos szüléseket már nem vezet.Ezért ügyeletesnél szültem,természetes úton.Tel számot nem adott meg, varratszedésre nem kellett mennem,mert felszívódott a varrat,ott olyannal varrtak:) a hat hetes controllra az sztk-s dokihoz mentem vissza.
2011. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan volt fogadott dokim, de az ismerőseim közt több is volt olyan, akiknek nem.

A barátnőm is sztk-s rendelésre járt szinte mindig ugyanahhoz a dokihoz, és hozzá is ment vissza varratszedésre.

A sógornőmnem se volt fogadott dokija, ő császáros volt és az ügyeleteshez ment vissza a kórházba, akinél szült.

2011. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elégedett vagy az SZTK-s orvossal hozzá menj vissza függetlenül attól, hogy kinél szülsz. Nekem sem volt orvosom, én sem kerestem fel azt akinél szültem, hanem elmentem az SZTK-s orvoshoz.
2011. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Terhesgondozásra az Sztk-ba jártam, amjd mindig ugyanaz a doki volt. NEm nála szültem egyszer sem.

A szülés-ügyeletes-nem fogadott- megmondta, mikor hol rendel sztk-ban, ha szeretnék mehetek hozzá is.

Ugyanúgy sima sztkra- mentem vissza.

2011. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!