Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok fiú neveket írni?...

Tudnátok fiú neveket írni? Ami nektek tetszik.

Figyelt kérdés
Megköszönömém. Még nem tudom mi lesz de fiú név az nem sok van ami teszik és ezekben sem értünk egyūtt. :) Az első babánk fiú lett ő az apukája nevét kapta Zoltán. A kacifántos nevek nem nagyon jönnek be de bármit szívesen olvasok. Ha kislány lesz akkor az már el van döntve régen, Lilien lesz. :) Köszi ha irtok.
2017. máj. 29. 14:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha fiam lenne, András lenne a neve.
2017. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Én férjem is Zoltán, nekünk a fiú nevünk a Zalán volt.
2017. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez az osszes :) Ertelemszeruen nagy reszuk nem tetszik, de ezerszer tobbre mesz azzal, ha vegigfutjatok a gyerek apukajaval, mintha csak azt a random 20-30 nevet olvassatok vegig amit gyakorizo anyukak irnak hogy nekik tetszik. Lehet hogy a szamotokra legszebbet pl pont nem irja senki......

2017. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nekem a Zalán a favorit fiú név. De a férjemnek van ilyen nevű ismerőse akit nem igazán kedvel. Így leszavazta :)
2017. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

Hát kissé ellentmondó, azt mondod a kacifántosak nem tetszenek, de a kislány név az Lilien...


Zoltán mellé másik hagyományos, szép nevet választanék: Róbert, András, Viktor, Zsolt, Tamás, Gábor, Márton, Vince

2017. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Olyan nevekre gondoltam mint a Hunor,Csondrád stb. Lehet inkább ritka nevekhez tartoznak én csak kacifántosnak írtam.
2017. máj. 29. 14:29
 7/24 anonim ***** válasza:
András, Péter, Áron, Gergely
2017. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A Zalán jó. Csak a rokonságban pont igy van. 3 fiú van.Zoltán-Zalán-Bence.
2017. máj. 29. 14:30
 9/24 anonim ***** válasza:
Vince és Miron a két kedvencem
2017. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én már nagyon nagyon fiatalon eldöntöttem, hogy ha fiam lesz, akkor vagy Richárd, vagy Dániel lesz. Aztán férjhez mentem, és a Richárd kiesett, mert nagyon nem illett a férjem vezetéknevéhez.

Így lett Dániel a fiunk.

2017. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!