Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs nagyon étvágyam, ez baj...

Nincs nagyon étvágyam, ez baj lehet?

Figyelt kérdés
14+4 hkm vagyok, de nincs nagyon étvágyam (szerintem a melegre is tekintettel), de kb. 2 liter vizet megiszok.

2017. máj. 29. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tartósan nem eszel semmit, az nem jó. A víz nem elég. Akkor legalább gyümileveket is igyál, lehetőleg frissen préseltet (Siónak van ilyen többféle, illetve az Aldiban és Lidlben a hűtőben elfogadható áron). De mindenképp kell azért enni, legalább egy kis fehérjét (hús, túró, sajt) salival.
2017. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamennyit bizonyára eszel.

Nekem először a hányinger miatt nem volt, azóta a meleg miatt sem, de azért egy nap egyszer meg lehet enni a főtt ételt, plusz valami szendvicset zöldséggel, gyümölcsöt. Nekem kb ennyi megy le, és semmi baja tőle a babának. Igaz, nagyobb, mint nálad, de rendesen gyarapodik.

2017. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reggel eszek rendesen, dél körül úgy ahogy, este pedig inkább azért kapok be pár falatot, hogy ne legyek reggel túl korán éhes. Gyümölcsöt próbálok ennek, a nektarint meg kell hámoznom, de így is viszket tőle a szájpadlásom. A zöldséget főzelék formájában estem, néha paradicsomot eszek vacsorára. Ez az étkezés azért megfelelő, igaz?
2017. máj. 30. 11:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Reggel eszek rendesen, dél körül úgy ahogy, este pedig inkább azért kapok be pár falatot, hogy ne legyek reggel túl korán éhes. Gyümölcsöt próbálok enni, a nektarint meg kell hámoznom, de így is viszket tőle a szájpadlásom. A zöldséget főzelék formájában eszem, néha paradicsomot eszek vacsorára. Ez az étkezés azért megfelelő, igaz?
2017. máj. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!