Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beütöttem magam magyon a...

Beütöttem magam magyon a szeméremcsont, méhem körül.5 hetes terhes vagyok. Okozhat gondot ilyen pici magzatnál?

Figyelt kérdés
Tegnap este úgy izomból nekiestem a csatorna tetejének,akkor is fájt,de aztán elmúlt. Viszont ma megint nagyon fáj,főleg ha mozgok és már a jobb oldalra is felhasít az alhasamban. Holnap megnézessem magam? Igazából nincs vérzés. Belűről lehet bajom?
2017. jún. 1. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bajod abból nem lesz,ha megnézeted magad
2017. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó lenne, ha megnézne az orvos.
2017. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem lehet semmi baja,a magzatnak, ilyen korán talán semmi sincs ott, csak egy pici sejtcsomo. Más bajod esetleg lehet, de ha nincs semmi tünet nem foglalkoznék vele.
2017. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Megnézetheted magad biztos ami biztos, viszont ilyenkor még magzat nincs... még embrió se. Így neki még nem lehet baja :) Mivel van még fájdalmad (valószínű csak az ütődés miatt ami nem terhesen is lenne) Nézesd meg magad, inkább mint, hogy idegeskedj. De csak nyugi és jó egészséget!! :)
2017. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a "babának" biztosan nincs baja, de a saját magad egészsége érdekében nézesd meg!
2017. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden oké. A terhesség még nem látszik,de a sérülésből nincs nagyobb gond. Sőt. Semilyen gond sincs,mára már nem is fáj annyira mint tegnap.
2017. jún. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!