Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pózban lehet ha egy...

Milyen pózban lehet ha egy hete mindig csak a has alsó részén szeméremcsont felett érzek "rúgásokat"?

Figyelt kérdés
Vajon a kezei vagy lábai azok? 28.hétbe lépek.

2016. febr. 18. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem fogja neked megmondani én a bordáimba kaptam a rúgásokat és farfekvéses volt. Az egyik lába ki volt nyújtva a feje mellet és azzal rugdosott.
2016. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ott én sosem éreztem még:-) épp hogy nekem lent jelentkezik.
2016. febr. 18. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első gyermekem végig faros volt, csak alul éreztem a mocorgását. A másodiknál tudtam meg milyen a gyomor-és borda rugdosás.

De az elsőnek is igaza van, ha felnyújtja a lábait, a faros baba is tud fent rugdosni.

2016. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fejvégű babám a csípőm környékét rugdosta, azóta se tudom elképzelni, hogy feküdhetett.. azt hittem ilyenkor bordát szoktak.
2016. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is farfekvéses a baba. Én ezt a pózt ajánlanám, nekünk bevált:

[link]

Páromat felültetem az ágyon, háta párnával a falnak támaszkodik. Ebben a pózban nem történik olyan mindenen áthatoló behatolás, de viszont a g pontra nagyon hangsúlyosan hat :) Te határozod meg a ritmust, amit jónak érzel, így baj nem lehet. És a férfinak is jó.

25 hkm

2016. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös, azt hiszem nem ez volt a kérdés. :D:D:D
2016. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:-D :-D köszi a szextippet, de a baba pozíciója érdekelt:-D

Kedden megtudom a dokinál;-)

Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 18. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Jaj bocsánat, félreértettem, többet gondoltam a kérdésbe. Arra gondoltam ha lent érzed akkor sejted hogy farfekvéses :) bocsi, tényleg :)

2016. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond jót nevettem :-) köszi a tippet!
2016. febr. 18. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
A kerdes elolvasasa utan, en is ugy gondolkoztam mint az 5.valaszolo. Ok, a babarol kerdeztel, es elnezest kerek en is amiert masra gondoltam.
2016. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!