Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok és a...

27 hetes terhes vagyok és a magzatom már "fejre fordult" ez normális? Aug.17-re írtak ki, de mivel nem tudtam pontosan az utolsó menszeszem időpontját csak (november), igycsak körülbelüli dátum, lehet h idősebb a terhességem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is hogy fiatalabb. Semmit nem jelent hogy mar befordult. Meg ketszer visszafordulhat. Kb a 34-36ig hetig tudnak beallni valamilyen iranyba, addig fernek el.
2010. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

normális!

hát, ha nem tudod pontosan az utolsó mensi dátumát, akkor ez az aug 17 becslés.

Lehet pár nappal előbb érkezik a gólya, de azt úgyis érezni fogod! :D

2010. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

normális! velem is így volt ,csak 25 hetesen... aztán vissza is fordult farosra... de most megint fejjel lefelé van :)

és már marad is mert nincs helye visszafordulni.

teljesen normális, mert amíg van helye addig mozog, forog, ugrál...csinál amit tud :) ha mondjuk 37 hetes leszel és faros, akkor van inkább gond, mert már nincs helye megfordulni, akkor kell inkább félni.


35h km

2010. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 27 hetes babás vagyok, nekem meg pont fordítva van...eddig fejjel lefelé volt, és most megfordult, és a feje van fenn, a lábikója meg lennt, még tud mozogni, forogni, ne aggódj. :-)

Nekem amúgy nov. 6-án volt az utolsó mensim, így aug 14-re vagyok kiírva, szerintem nem nagyon lehetsz idősebb terhes, mert akkor már decemberben mensiztél volna.


szia

2010. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocsi,bénán írtam, nem decemberben, hanem októberben.

de ha elmész 4d-s UH-ra, ott elég jól be tudják lőni a méretek alapján...illetve egy sima jó UH géppel is.

2010. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!