Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség ezek alapján biztos?

A terhesség ezek alapján biztos?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves vagyok és 2,5 hete felelőtlenül lefeküdtem a barátommal. Nem szoktam inni és azon a napon kicsit beütött..nem érdekelt h nem védekezünk:// elég heves volt és fájt is kissé, de nem élvezett belém, tudom hogy az előváladék is tartalmaz élőt. Az aktus után olyan 2 napnyira fájni kezdett a pisilés nagyon, égő és szúró érzés volt. Felfázás lehet vagy ilyen korán jelentkezhet a terhesség előjele? Ez eltartott e hát elejéig. Most nem fáj már, de nem jött meg a menstruációm. És az eset után 5 nappal tesztet is csináltam ami negatív lett. Egyéb tünet ami volt: hogy tegnapelőtt egy kis barna folyásom volt azóta semmi.

Köszönöm a válaszokat, de kérlek hogy a kissé bántó véleményeket( felelőtlen megérdemled ha az vagy stb) kíméljetek:(( igy is szarul érzem magam miatta. A tesztelést nem próbáltam újra mert felfázásra gyanakodtam és lehetőségem sem volt rá. Csak kedden tudok tesztezni, de addig is felakarok készülni hogy mire várhatok://


2017. jún. 4. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Számíthatsz rá, hogy összejött a baba.
2017. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Az nem terhességre utal, hogy fáj a pisilés, hanem arra, hogy összeszedtél valami baktériumot, ami feljutott a húgycsőbe is. (Magyarul felfázás, de nászutasbetegségnek is hívják, mert okozhatja a túlzásba vitt szex is, vagy ha száraz voltál.)

Ez még nem zárja ki a terhességet.

Aktus után 5 nappal nincs értelme tesztelni, még be se ágyazódik annyi idő alatt. Kb. 12-14 nappal később​ van annyi hcg a vizeletben, hogy kimutatja.

A helyedben csinálnék még egy tesztet, amint lehet. Hétfőn minden zárva, vagy ügyeletes patika lesz, vagy kibírod keddig.

2017. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsóval értek egyet. 5 nappal aktus után még nincs terhesség és kimutatható hcg sem sőt semmilyen terhes tünet. Ezt azért illene tudni :)

Valószínűbb egy kis fertőzés. Azt sem ártana tudni mikor volt az aktus, ha ciklus közepén akkor van értelme gondolkozni egy terhességen. Pár nap mensi késés ilyen melegben ami most bejött simán belefér. Ha bizonytalan vagy csinálj még egy tesztet pár nap múlva.


Egyébként szinte nagyon minimális az esélye, hogy terhes legyél. Sok mindennek kell klappolnia, és még csak beléd sem élvezett. Biztos minden rendben lesz, csak ár maga a gondolat, hogy belül stresszelsz miatta már attól is késhet a mensi.


Türelem pár nap és kiderül, de sztem tuti nincs baba :)


Minden jót és legközelebb okosabban :)

2017. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Nagyon cukik voltatok, hogy normális és nem sértő illetve bántó válaszokat írtatok mint azt hogy más kérdéseknél olvasgattam. Ma voltam kórházban és fertőzést kaptam, de a terhességet nem zárták ki sajnos:/ na mindeeegy valamelyik nap megcsinálom újra és hát lesz ami lesz:D
2017. jún. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!