Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok,2napja...

23 hetes terhes vagyok,2napja egyáltalán nem érzem a baba mozgását, lehet valami baj?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eddig minden nap érezted már. Az enyém is alig mozog az utóbbi két napban, de azért egy-egy mozdulat...
2017. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem mozog akkor érdemes a dokival beszélni.
2017. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérdés akart lenni az első mondat.
2017. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
eddig minden nap éreztem, elég erőteljesen, de 2napja egyáltalán semmi. az ünnep miatt sajnos csak kedden tudok dokihoz menni.
2017. jún. 4. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj be az ügyeletre. Ha eddig rendszeresen érezted, most meg semmi, akkor érdemes lenne ránézetni. Előtte esetleg kóla+ csokival bepróbálkozhatsz, hátha felkel
2017. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ügyelet van! Ha egyáltalán nem mozog, sehogy nem bírod felébreszteni, akkor menj be a kórházba. Csoki, kóla, kávé, séta, vagy óvatosan mozagsd meg a hasad.

Ez nem játék!

2017. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, még ma ügyelet, ha semmit nem tudsz kiváltani belőle. Óvatos hason fekvés nálam bevált egyből ficergett, persze nem teljes testsúllyal. Ha se csuklás se semmi két napja egy rezzenés sem, akkor mindenképp ma ügyelet. Ünnepnapon is van..


Drukkolok, hogy csak a front vieselje meg ennyire.

2017. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kóla , csoki és ami otthon van cukros cucc. És vakargasd meg, csipkedd a hasad. Ha erre semmi reakció akkor ügyelet. Ma egyébként nekem is sokkal nyugodtabb a pocaklakóm de hasvakaras esetén rúg 1-2t és utána nyugton van megint, pedig nagyon aktív szokott lenni. Tuti az idő miatt. 29 hkm
2017. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd írj, kérlek!
2017. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha hanyatt fekszel, akkor sem mocorog? Az én fiam általában akkor jelentkezett, amikor a hátamon feküdtem.
2017. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!