Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák szex nélkül. Hogy...

Kismamák szex nélkül. Hogy bírjátok? Szülés után változott a helyzet?

Figyelt kérdés
Én egyfolytában, minden nap szexelnék, de a férjemet már zavarja, hogy nagy a pocak, benne a baba... Félti stb, próbáltam elmagyarázni, hogy semmi baja nem lesz a babának... De nem tud elvonatkoztatni. Én persze kielégítem őt, ha éppen hagyja, de fordítva neki már nem megy... Volt valaki még hasonló helyzetben? Szülés után változott a helyzet? Minden a régi lett?

2017. jún. 4. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Hát nálunk is zavarta a férjemet egy kicsit,Úgyhogy csökkentettük az együttlétek számát és olyan pózba voltunk ahol nem látta a pocakom :D

Szülés után ugye hat hét amit mi becsületesen meg is vártunk!ez mindenkinek az érdeke hogy a doki mondja rá az áment de mi már nagyon vártuk.....! :D

2017. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk szex tilalom van előtte csinálhattuk.. Most nagyon rossz, kívánjuk egymást, de a Babánk a legfontosabb szóval majd szülés után. 17hkm
2017. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

40+2 hkm...ma is volt szex. Igazából már az orvos is ajánlotta :-) egyébként végig volt.

Páromat szerencsére nem zavarja h nagy a hasam csak kicsit azért óvatosabbak vagyunk és nem is tart olyan sokáig és nem is megy mindenféle pozi.

2017. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Engem is eltiltottak, nagyon nehéz. :( De félek, hogy baj lesz, ezért betartjuk.
2017. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg bunkó volt az #5, de a bunkó parasztozás miatt ment a piros kéz neked is. Ki nem állhatom ezt a parasztozást. Nem tudom ki volt az a barom, aki szitokszóként kezdte a parasztot használni.
2017. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Eddig is mindenkit lepontoztam, aki a parasztokról csúnyán beszél és ezután is így lesz.
2017. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Írtam volna csúnyábbat? Mert tudtam volna, de akkor meg azért ment volna a piros kéz, úgyhogy tök mindegy.
2017. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg nem a parasztokról beszéltem csúnyán, azért ne keverd már össze.
2017. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell a kérdés alatt veszekedni?kb 3 válasz volt a kérdéshez köthető a többi csak a helyet foglalja!
2017. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Siman birom. Egyszeruen nem jovok szexi hangulatba nagy pocakkal, en sosem osztonbol szexeltem hanem mert olyan volt a hangulatunk (nem kevesszer :)) de igy iszonyu perverz dolognak tartanam hogy kozben rugdos a babam.
2017. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!