Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák szex nélkül. Hogy...

Kismamák szex nélkül. Hogy bírjátok? Szülés után változott a helyzet?

Figyelt kérdés
Én egyfolytában, minden nap szexelnék, de a férjemet már zavarja, hogy nagy a pocak, benne a baba... Félti stb, próbáltam elmagyarázni, hogy semmi baja nem lesz a babának... De nem tud elvonatkoztatni. Én persze kielégítem őt, ha éppen hagyja, de fordítva neki már nem megy... Volt valaki még hasonló helyzetben? Szülés után változott a helyzet? Minden a régi lett?

2017. jún. 4. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Kielegited, ha hagyja?! Ez olyan eroszakossagnak tunik.
2017. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanez volt a helyzet kb 30 hetes korom után annyi különbséggel, hogy neki is csak a saját keze maradt. Én biztos nem elégítettem ki, miután állandóan elutasított. És nem, a szexuális életünk azóta se lett olyan, mint kb 30 hetes terhességig. De bennem ez elég nagy törés volt úgymond, meg úgy voltam vele ha ilyen jól elvan 4 hónapig (a szülés utáni 6 hetet is belevéve), akkor nem túl nagy igényű. 38-39 hetes terhesen se akarta, itt már azért tényleg elgondolkoztam miről rinyált addig, mert tuti nem a koraszüléstől félt. Egyébként másfél éves múlt a gyerek.
2017. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%
A férjemet is zavarta egy idő után már,maga a tudat. Helyette összebújtunk mindig. Persze mivel én érzékenyebb voltam,rosszul esett. Szülés után rendbejött minden,bár ugye két gyerek mellett azért nehéz még,így nem vagyunk annyit együtt. Igaz,most ismét babát várok. Most ellenkező nemű lesz,mint a másik kettő,érdekes módon,nekem sincs kedvem most úgy nagyon. Még nem nagy a hasam,szóval nincs gond. De most engem se zavar,hogy nincs. Pontosan minden ugyanolyan jó,mint eddig. Szülés után még kevesebb idő lesz,mert a két kicsi között 1 év lesz a különbség kb kereken. De nem aggódunk,hogy a kapcsolatunk rovására menne.
2017. jún. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!