Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más babája sem mozog most?

Más babája sem mozog most?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, és a babám két napja nagyon passzív, alig párat rúg elvétve. Előtte kis energiabomba volt. Annyira megijeszt. Ráadásul sorra olvasom az ilyen kérdéseket mindenhol, némelyik anyuka is már a baba életéért aggódik. Ez nagyon megrémiszt. Még csak az első baba, és nem is túl régóta érzem.

Az, hogy napi kétszer érzem, és csak pár percig, akkor is kisebb rúgást (volt már sokkal nagyobb is), jelenthet valami rosszat?



2017. jún. 5. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Front van. Nekem első babám ilyen szeles időben állandóan aludt. Nem igazán éreztem mozogni de még bőven 30 hetes kor után is feltűnően eltűnt ekkor. Melegfrontkor viszont bulizott. Most második babánkat várjuk és nála meg ez pont fordítva van, ma is nagyon aktív volt, melegfrontkor meg szinte nulla amit érzek.. ijesztő is, még nekem is, pedig tudom, hogy front van.
2017. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém hidegfrontkor és szélben mozog jobban, a meleget átalussza.
2017. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 23 hetes vagyok. Nálunk is jellemzően problémásak a frontok, főleg a hideg frontok. Olyankor szinte alig-alig mozdul, viszont rettentően feszít. Mikor már sokallom a nyugalmat kicsit megpiszkálom, olyankor kapok "válaszul" néhány lusta rúgást és kész. Tegnap délután kegyes volt, hosszas könyörgésre még az apjának is küldött egy könnyű pacsit, de alapvetően Ő hamarabb érzi a frontot/esőt/vihart, mint hogy akár az első szellő ideérjen :)

2017. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!