Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lehet gyerekem soha egy...

Nem lehet gyerekem soha egy rokonom küldd nekem egy videot hogy nézzem meg, ahol a pici babája mozog a hasában Mit reagálnál? Bunkóság?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
hát kicsit az... oké,nem kell elvárni,hogy soha egy fotót ne mutasson, vagy ne beszéljen róla,meg úgyis látod majd a babát ha megszületik,de ez tényleg nem szép. talán nem is gondolt bele,nem tudom :s semlegesen reagálnák,egy alaklomért nem szólnék,de nem is ujjongnék,hogy de jó mert aztán csak többet küldene. sajnálom amúgy :-(
2016. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Tudja h nem.lehet gyereked vagy sem ?
2016. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudja kicsit erzeketlen. De sztem elnezheto dolog. Megakarja osztani ezt veled.
2016. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
tudja persze
2016. júl. 6. 18:52
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Tudja egyáltalán?

Nekem egyébként van egy barátnőm, akinek nem lehet gyereke, ők most örökbefogadó listán van. Vele együtt dolgoztam terhességem alatt, akkor is mindig kérdezgette, kérte, hogy lássa az uh képeket, mindig azt mondta, hogy ne legyen abból probléma, hogy nekik nem lehet gyerekük, nekünk meg sikerült, mert őt nem zavarja. És rajta kívül még nagyon sok meddő ismerősöm van, és mindenki azt mondja, hogy ugyanúgy beszéljünk velük a gyerekről, mutassunk fotókat stb, mert ez nem zavarja őket, attól nekik nem nehezebb/nem könnyebb. Lehet, hogy a rokonod is eddig ilyen hozzáállású emberekkel találkozott és ezért merte küldeni a videót. Kényes téma ez, én mindig puhatolózok, amikor valakivel még nincs olyan viszony, de tudom, hogy ilyen irányú problémája van, így én amíg nem mondja ki valaki, hogy őt ez nem zavarja, addig nem küldenék ilyen videót neki. De közben azért egetverő bunkóságnak sem gondolom, ha más megteszi.

Egyébként nekem is azt mondták, hogy nem lehet gyerekem, így én is voltam ilyen helyzetben, de engem nem zavartak az ilyen megnyilvánulásai másoknak. De mindenki máshogy éli ezt meg, ezért lenne illendőbb először megtudni, hogy a másik hogyan viszonyul a kérdéshez és nem kapásból egy ilyen videót küldeni neki.

2016. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Csak neked küldte vagy másnak is? Ha másnak is, biztos nem akart kihagyni.
2016. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagytok.


Bunkóság akkor, ha kimondottan kérted, hogy ne tegye, és ő ettől függetlenül mégis rendszeresen küldi az UH képeket.


Nekem van olyan meddő ismerősöm, aki kimondottan kéri, hogy osszam meg vele az UH-s élményeket, elsők között tudta meg a baba nemét, és a másik két gyermekemről is rendszeresen érdeklődik. Tudja, hogy neki nem lehet, örökbe fogadni szeretnének (várólistások), de attól nem zárkózik el.

Megértem, ha valaki ennek pont az ellenkezője, de ehhez ismernem kell, elég szoros kapcsolatban kell lenni.


Olyan kollégánk is van, aki többször közölte, hogy ő aztán nem rontaná el az alakját, a tökéletes mellét egy bömbölő csecsemő miatt. Évekkel később derült ki, hogy csak védekezés ez a részéről, mert nem lehet természetes úton nekik. De mivel sosem volt őszinte, biztos belefutott néhány pocakos/kisbabás élménybeszámolóba.

2016. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
csak nekem szerintem csak meg akarta osztani velem az örömét de akkor is nagyobb tapintatot vártam volna vagy hogy kipuhatolja hogyan esne
2016. júl. 6. 18:56
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha tudja, akkor igen, erzeketlenseg. Nem reagalnek semmit. Ha rakerdez, akkor elmondanam, hogy nekem faj ezt latni, es az is faj, hogy ennyire nem erzi ezt at.
2016. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem bunkóság.Most akkor a gyereket se vigye hozzád mert az is rosszl fog érinteni??? Meg akarta veled osztani az örömét,mert gondolom jó kapcsolatban vagytok.sajnálom,hogy nem lehet gyereked,de ettől még ne marj el mindenkit magad mellől aki szeret,meg akinek lehet.
2016. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!