Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egésznapos megjönérzés és...

Egésznapos megjönérzés és derékfájás normális?

Figyelt kérdés

Már éjjel is éreztem, de akkor elmúlt. Reggel óta azonban nem múlik. Jósló lehet? Ezzel az érzéssel most találkozom először, egyáltalán nem volt ilyenem a terhesség alatt.

38 hetes pocis


2010. máj. 18. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos,sem szülésznő de van 3 gyermekem.

Igen már lehetnek jóslóid,nekem ált.a 36 héttől voltak.De ha jársz NST re ott mutatja a grafikon is.

A derékfájás is teljesen normális hiszen valszeg a baba beilleszkedett teljesen, feszíti a medence csontokat.

2010. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok, a derékfájás nálam is folyamatos. Más tünetem egyelőre nincs. Nst-re nekem még nem kellett mennem, de majd hamarosan megyek és ott kimutatják.

Neked az nst mit mutat?

2010. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nálunk NST-n csak egy tappancs van a hason, az a pulzust nézi, fájásnéző tappancs nincs.

De keményedésem sem volt még soha, szóval, ma igazán tanácstalan vagyok. :)

2010. máj. 18. 10:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:nem pulzust néz hanem magzati szívhangot(ez két teljesen különböző dolog) :) :)


Amúgy milyen NST gép az ahol nincs fájás erősség mérő tappancs???Legalábbis én mindenhol 2 tappancsos géppel találkoztam.Plusz a kezedbe adják a kis gombot amit akkor kell megnyomni ha mozog a babád.


De ennek ellenére ne izgulj szerintem tök normális ez így,hiszen nemsokára megszülsz.

Ha bármi kérdésed lenne szerintem a védőnő és a dokid mindenre válaszol ha mész gondozásra.

2010. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok. A méhszájad zárt? Nekem a 33.héten már 2100 volt. Keményedések nekem régebben voltak, a 30.hét körül, akkor az orvosom Magnerot-ot adott, azóta nem keményedek.

Derékfájásra nekem beválik a szoptatós párna, pihenésnél azt teszem a derekam mögé, sokkal jobb tőle.


Amúgy azt mondják, a jósló fájások meleg víz hatására elmúlnak. Próbáltad? Ha elmúlik, akkor az csak jósló.

Sajnos okosabbat én sem tudok :(

2010. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

OK, igen, szívhangot. :)

Nekünk tényleg csak 1 tappancs van, és a papíron is csak 1 skála van a szívfrekvenciának, a fájásoknak nincs semmi...

2010. máj. 18. 10:53
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, neked is!

Ezt a zuhanyozás dolgot kipróbálom. :)

A méhszájamat legutóbb a 36. héten nézték, akkor 2000-es volt. De lehet, hogy azóta nyílt.

Egyre izgalmasabb... :))))

2010. máj. 18. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok. Reméljük, használ a meleg víz Neked, és csak jósló. Inkább maradjon még bent a baba egy kicsit, legalább egy hetet. Bár, ha most születne is már teljesen egészséges lenne :)

Nekem a terhesség elejétől 2000 volt a méhszájam (veleszületett dolog nálam), 33.héttől lett 2100. Azóta többet pihenek. Én 39.hét első napján szülök, addig remélem bent marad a kislányunk :) Programozott császárom lesz a szemem miatt, ezért tudjuk a konkrét időpontot.

Minden jót Neked!

2010. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elmúlt a melegzuhany hatására. :) Kicsit bánkódom is, mert már kezdtem magam beleélni.... :) De ha Ő jól érzi magát odabent, akkor az a lényeg. :)

Drukk neked is, 2. válaszoló!

2010. máj. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!