Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal oldalon iszonyatosan fáj...

Bal oldalon iszonyatosan fáj a derekam+alatta. Csak fekve, de akkor segítség nélkül fordulni sem tudok. Normális az egyoldali derékfájás? Állva, járkálás közben nem érzem a fájdalmat.

Figyelt kérdés
5. hónapban vagyok,két hete már a bal felkarom is zsibbad,de csak minimálisan.Doki nem nagyon tud mit mondani rá.Volt így valaki?
2010. jún. 28. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is szokott fájni a derekam jobb oldalt olyan érzés mintha kéne roppanjon de nem akar mikor fekszem és át akarok fordulni a másik oldalra van hogy egy pár pillanatig nem tudok megmozdulni aztán valahogy átgurulok a másik oldalra ,vagy ha felállni akarok akkor is előfordul hogy csak úgy bírok ha először félig felülök aztán tovább de csak nagyon óvatosan ,zsibbadni nem nagyon szokott sem a kezem sem a lában bár mostanában már a farcsontom vagy inkább a forgóm sokszor nem bírom eldönteni hogy mi is az de nagyon szokott fájni őszintén megmondom a dokinak még nem mondtam mert ez a derékfájásos dolog volt már terhesség előtt is bár nem ilyen erősen de egy jó masszázs mindig helyre hozta most hogy ugye hasra nem tudok feküdni a masszázs elmarad így maradnak a nagyon óvatos mozdulatok ja és írtad hogy állva nem fáj nekem szokott olyankor is ha hirtelen akarok elindulni azért írom azt hogy csak óvatosan a mozdulatokkal ha már nagyon zsibbadsz akkor szólj a dokinak az már neurológiai kérdés lehet én is várok de remélem nem kerül ilyenre sor további fájdalom mentes baba várást kívánok :-)))29 hetes km
2010. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!