Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Séta vagy lépcsőzés közben...

Séta vagy lépcsőzés közben normalis ez a furcsa fajdalom?

Figyelt kérdés

Néha hosszabb séta vagy lépcsőzés közben a hasam teljesen kemény, úgy érzem mintha szét akarna robbani és ezt még tetőzi egy iszonyatosan "nehéz" nyomás érzet a medencémen, mintha a kisfiam akarna kibújni.

Rákérdeztem az orvosnál, de azt mondta ez normális inkabb kellemetlen, pihenjek. De meg 2 hetig dolgozom es muszaj mennem, nincs akkor pihenek amikor jol esik....

De itt Angliaban mehszajat csak a szuloszoban neznek es neha aggaszt hogy esetleg nyilna a mehszaj, tagulok es hamarabb beindul a szules.


2017. jún. 6. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy? 36 hetes korig lehet magneb6-ot szedni, maximum 3×2 szemet.
2017. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt így, de simán séta közben is. Olyankor megálltam, pihentem és mentem tovább lassan. Lassan!

A méhszájról jó lenne az infó, mert az meg tud nyugtatni, de ha erre nincs lehetőség akkor törekedj a pihenésre!

40. hétre szültem.

2017. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg több vagy erősebb fajta magnéziumot szedni. Nekem ez van kb 2 hónapja, most vagyok a 30. hétben, dolgozok és van egy 2,5 éves kisfiam aki nem kímélő üzemmódban működik. Azaz bolcsi utan játszótér vagy bicózas este 6-fél7 mire itthon vagyunk. Kitartás , ilyenkor próbálj meg leülni egy padra, szánj több időt arra hogy ha valahova gyalog mész. Egyébként az érzés teljesen normális, nekem a szemérem csontom nyomja, a hasam néha olyan kemény mint egy dinnye és szét akar szakadni a derekam , pedig csak 4-5 kg-t híztam. És még hátra van 2-2,5 hónap. 😳
2017. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo, Angliaban dolgozom nogyogyaszaton, a 12. es a 20. heti ultrahangoln nezik a mehszajat.

A felesleges turkalas csak artalmas - amit otthon csinalnak.

A kenenyedes normalis. Hany hetes vagy ?

2017. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

32 hetes vagyok es a 20 hetes ultrahang 12 hete volt...

Nem nezik mar szules elott. Nem a felesleges turkalas hive vagyok en sem, de mindenre azt mondjak ez normalis, a 4xre dagdt lila/piros szinben pompazo labfejem is, mert a vernyomasom rendben van. Az mindegy, hogy olyankor ra se birok allni es 2-3 napig az agyat nyomom.

Nem vagyok egy jajjgatos tipus es a szukseges vizsgalatokon kivul semmi extrara nem mentem, de orultem volna ha ezt ebben az esetben megnezik. Akar uhn, akar kezi vizsgalattal.


A szomszedom jart igy es 34 hetesen a munkahelyen indult be a szules. Na azt nagyon nem szeretnem... Inkabb megnyugtatott volna, ha raneznek.

2017. jún. 7. 00:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha izgulsz miatta es stresszelsz, akkor hivd fel a midwifeot vagy hivhatod rogton a korhazban levo midwifeokat, hogy ez teged nagyon zavar, es szeretned, hogy megnezzenek es nem erdekel, hogy ez normalis es felesleg, de te nagyon ideges vagy emiatt. Ha kicsit eroskodsz, akkor fogsz kapni idopontot es meg is neznek.

Tapasztalatbol beszelek ;-)


Amugy biztos minden rendben, azert probalj meg annyit pihenni, amennyit csak tudsz.


27 hetes angliai kismami

2017. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!