Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív és negatív teszt,...

Pozitív és negatív teszt, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, sok az ilyen kérdés de ez meg nem fordult velem elő, szóval csak normális válaszokat szeretnék!

7 napja késik a menstruacióm, tegnap csináltam egy tesztet és pozitívnak tűnik: [link]

És csináltam ma is egyet biztos ami biztos, az meg ilyen lett:

[link]

Szerintetek? Két különböző teszt (x-epil, facelle). Holnap veszek egy harmadikat is, melyik aki 1000% megbízható? Ha nem vagyok terhes akkor szerintetek ez mi lehet hogy 1 hete késik? Koszi a válaszokat :)


2017. jún. 7. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Facelle szokott jobbnak / erzekenyebbnek bizonyulni szoval ez fura. A negativ a Facelle, ugye?
2017. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen a "dagibb" a facelle..
2017. jún. 7. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél, de nem holnap csináld meg, hanem holnapután, és lehetőleg reggel, bár ennyi idő után már mindegynek kéne lennie.
2017. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De fura!Ide visszanézek, érdekel, hogy mi lesz!
2017. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok még egyet és írom mi lesz:)
2017. jún. 8. 00:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel!
2017. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem bírnám ki holnapig. Ha az első ennyire csíkos lett, tuti már ma csinálnék egyet, pedig nem vagyok egy nagy tesztelgetős . Drukkolok.:)

10 hkm

2017. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, most néztem csak, hogy este írtad a kérdést. Akkor hamarosan lesz teszt. Hajrá :)
2017. jún. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kiváncsi vagyok, kérlek írd meg.


Eddigi tapasztalat alapján a facelle volt 2 csíkos, amikor az xepil még alig vagy egyáltalán nem...


Xepil tök erős egyébként !


Bármondjuk a facelle-nek mostanában szerintem romlott a minősége :( nem olyan jó már mint régen...

2017. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első teszt elèg hatàrozotz pedig a Facelle valoban jobb teszt de attol mèg adhat rossz erdemènyt.Vàrom a kővi teszted😊
2017. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!