Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már így valaki? Lehet...

Járt már így valaki? Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval múlt hónap 18-án kellett volna megjönni a mensimnek, nem jött, 8nap késés után csináltam egy tesztet, ami negatív lett. De nagyon sokat szurkált a petefészkem. Ennyit soha nem késett, 12-nap késés után újra negatív teszt. Nagyon elkeseredtem hisz nagyon akarjuk a babát. Na de hát azóta sem jött meg, mostmár lassan a következő mensimnek kell megjönni (remélem nem fog) lehetséges ez hogy nem mutatta ki a teszt? Nem tudom mikor volt peteérésem. Pénteken veszek tesztet, hétfőn meg irány doki. Tudom senki sem orvos. Csak kíváncsi vagyok hogy esetleg volt e igy valaki.

#negatív teszt #elmaradt menstruáció #petefészek szurkálás.
2017. máj. 17. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni hogy tegnap vettük észre hogy látványosan barnul a mellbimbó udvar
2017. máj. 17. 12:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, igen. Próbálj meg egy másik fajta tesztet is. Nődokihoz nem tudsz hamarabb menni?

Sok szerencsét!

2017. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjuk, mikor ovuláltál, akkor tippelni sem tudunk. Lehet, hogy 10 napja és akkor meg nem is késik. X. A jővőben érdemes figyelni a felesleges stresszt elkerülendő.
2017. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos hamarabb nem tudok menni. De pénteken tesztelek hátha +.. Második válaszoló de azért ez már fura hogy utoljára márciusba volt meg.. ennyire hosszú ciklusom nem lehet
2017. máj. 17. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2017. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!