Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Naponta többször jelentkező,...

Naponta többször jelentkező, combtőbe sugárzó fájdalom normális? Vagy ez már a szülés jele lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok, hogy ez mitől lehet. Ez az első várandósságom és a 39 hétben vagyunk. Köszönöm a vàlaszokat!
2016. febr. 4. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
És néha szinte össze tudna csuklani a lábad tőle ugye?! Ismerős. Távolodnak a csontjaid, tágulsz... én már 3 hete érzem. 40 hetes km :)
2016. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen így érzem, ahogy írtad.
2016. febr. 4. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen szinte gondoltam :) Szokj hozzá. Boldog babavárást :)
2016. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Neked is boldog babavàràst kívánok! :)
2016. febr. 4. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és olyan összecsuklós, meg kell állni egy kis időre bármit csinálsz..nekem jópár hétig volt, a doki is ezt mondta, hogy tágulnak a csontok vagy esetleg megnyomhat valamit a baba. Szóval normális. Nem jelez semmit, nekem sok hétig volt, és 41+1-re született indítással..:)))
2016. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!