Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rencertelen ciklusnál az...

Rencertelen ciklusnál az ultrahang szerint 6 hetes terhes vagyok.11.6 mm a petezsákom de semmitnem láttak még benne? Voltmár valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 06:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jún. 9. 15:37
 12/16 anonim ***** válasza:

Én 2 hete jártam így. 6 hetesnek mondott a doki sztk rendelésen, szikhólyagot látott, de szívhangot nem, crl 10mm volt. Mondta, hogy 10 nap múlva kontroll. Nem kell mondanom, életem leghosszabb 10 napja volt. Aztan pénteken elmentem kontrollra, csak a nőgyógy osztályra egy választott orvoshoz. 8+5ös terhességet allapított meg, szívhanggal. Nagyon megnyugodtam, de kérdeztem, hogy ez hogy lehet. Azt mondta, hogy a gép, amivel a vizsgálatot csinaltak nem a legjobb. Valószínűleg ha egy masik géppen uh-nak, már látszódott volna a szívhang.

Ne aggódj! Minden rendben lesz!

2017. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nekem is örökkè valosság mirre szerda lesz.Alig várom addig meg izgulunk.
2017. jún. 12. 09:45
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jo hir.5×15mm hematoma van a 17.6mm petezsák.magzat nem láthato
2017. jún. 15. 07:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

Legközelebb biztos minden rendben lesz! Az első baba sajnos nálunk is elment, de a második itt van a pocakban. :)

Esetleg keress fel egy endokrinológust a ciklusod miatt!

2017. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megprobálom az orvossal beálitani a ciklusomat
2017. jún. 15. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!