Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ki van szaradva az...

Nagyon ki van szaradva az orrnyalkahartyam, annyira hogy mar vegig sebes belul es nagyon faj, mit lehet vele tenni? Mas is jart igy terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 04:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kivan száradva, de én velem még nem történt ilyen. Hány honapos vagy kedves kérdező?
2017. jún. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha már túl vagy az első trimen, akkor coldastop orrcsepp, persze kérdezd meg a dokidat, de esténként egy egy csepptől nem lesz baj és tényleg segít. Nekem 3 nap után sokkal jobb állapotban volt az orrom. Illetve egy jó párásító is hasznos lehet a szobába, esetleg kamillás gőzölés naponta (bár ebben a melegben nem könnyű :) )


Minden jót!


32hkm

2017. jún. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Unguentum Nasale kenőcsöt használok évek óta. Terhesen is kentem vele az orrom.
2017. jún. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A terhesség elejétől kb a 30. hétig folyamatosan vérzett emiatt, utána kicsit jobb lett. Most, a szülés után 5 héttel már "csak" nagyon száraz és kellemetlen de legalább nem vérzik állandóan orrfújáskor. A háziorvos és a nődoki szerint "ez ilyen", a hormonok miatt van és majd elmúlik. A tengeri sós orrspray enyhít rajta és nedvesíti is. Azt tanacsolta a házidoki, hogy ha nagyon gáz menjek el a fül orr gégészetre és tesznek fel egy gyógyszeres tapaszt, ami segít.
2017. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én párásítottam. Persze kint ugyanúgy fájt, ha száraz a levegő. Tengervizes orrspray is segíthet, akármennyiszer lehet használni.
2017. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima sos vizes baba orrcsepp napi 8x is mehet
2017. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 12.hetben vagyok de mar a 7.hettol dugult es verzett az orrom.ennyire gaz hogy sebes belul csak az utobbi par napban van de nagyon faj.rakerdeztem a nogyogyasznal,o bepentent ajanlott plusz még ejjelre fujom a tengervizes orrsprayt..minden esetre ha egy hetig nincs javulas akkor elmegyek a ful orr gegeszetre..addig nem lenne gond ha csak belenne dugulva es verezgetne.de ez a sebesedes nagyon megijesztett
2017. jún. 10. 13:07
 8/8 A kérdező kommentje:
*Bepanthen-t ajanlott
2017. jún. 10. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!