Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ti belementek a...

Terhesen ti belementek a medencébe vagy csak a lábatok lóbáljátok benne?

Figyelt kérdés
Védőnőm dokim ezerint bemehetek csak ne legyek sokáig bent.

2017. jún. 9. 06:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Mi voltunk wellnes ben. Annyit mondott a dokim, h a saját hőmtől ne legyen melegebb a víz.

Nem volt semmi gond.

Sokan járnak rendszeresen úszni

2017. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én csak combközépig strandoltam. Csak a tengerbe mertem bemenni. Egyébként is hajlamos vagyok a fertőzésekre, terhesség alatt így is többször volt.
2017. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit megnyutató hogy vannak itt mások is akkik strandolnak terhesen
2017. jún. 9. 07:26
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Természetes vizekbe simán. MEdencék közül pl. egy sportuszodába igen, viszont egy langyos és teli pancsoló medencébe nem.
2017. jún. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Csak az otthoniba. Természetes vizekbe lehet a dokim szerint, a Balatonban fürödtem. Strandon csak zuhanyoztam és combig mentem be.
2017. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Medencebe nem mehettem bele es most masodik terhessegnel sem, egyreszt a klor meg ki tudja ki milyen medence tisztito anyagot hasznal a vizbe, masreszt azt mondta gondoljak bele hogy hanyan belemehetnek gombas vagy egyeb betegseggel.


Es egy sztori tavalyrol: nyaralaskor furdes kozben mindenkit kikuldtek mert egy kisgyerek belehanyt-fosott a medencebe, hoztak viztisztitot, es egy ora mulva vissza lehetett menni.....kosz nem :) Feltehetoleg hanyos-hasmenos virusos gyerek utan?!

2017. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Én végig úsztam az első terhességem alatt, most várjuk a másodikat, amíg az orvos mást nem mond, én megyek vízbe most is. Ehhez hozzátartozik, hogy sem terhesség alatt, sem előtte nem kaptam el semmilyen fertőzést. Aki hajlamos rá, az ne kockáztasson és hallgasson az orvosára.

2017. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
én is csak térdig mentem be. a tóba-folyóba-tengerbe bele lehet menni :)
2017. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kedves utolsó én is aásodik babámat várom a fiammal meg muszáj vagyok legalább combik bemenni a vízbe nem várhatom el hogy csak az apjával legyen
2017. jún. 9. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

De elvárhatod. :)


De te döntöd el, hogy belemész vagy sem. Ha méhszáj zárt, nődoki rábólint és nem a védőnő ill. nem vagy fertőzésre hajlamos, akkor jó pancsolást!

2017. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!