Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyit nő a hasam?

Normális, hogy ennyit nő a hasam?

Figyelt kérdés
Elvileg 7 hetes vagyok, eddig 2 kg fogytam, de nem tudom begombolni a nadrágomat. Lehet, hogy már ennyit nőtt?
2017. jún. 13. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Terhesseg miatt puffadas. Ez erdekel teged az alakod?

7 hetes terhesseg alatt a gyerek borsonyi

2017. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
A baba borsónyi, a méh ökölnyi kb. Most még valószínű csak puffadás, de nekem pl 10 hetesen már egyértelmű terhespocakom volt, reggeltől estig ugyanakkora, szóval nem pufi miatt.
2017. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Csak a puffadás. A 12.héten is még csak 8 cm kb a baba, szóval akkor talán már az látszik. Nekem is volt már hasam ilyenkor, de ennek a hasnak még jó ideig semmi köze a baba miatti pocakhoz.
2017. jún. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 7 hetes korom körül, amikor akkora volt, mint másnak 18 hetesen. Aztán 1 hét alatt kb. elmúlt. Most 14 hetes vagyok, megint nagyobb, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy még mindig csak puffadás-e, vagy már a méhem és a baba.
2017. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontos hetekre nem emlékszem, de nekem is nagyon hamar kényelmetlenek lettek a rendes nadrágaim. Hamar el kellett kezdenem terhesnadrágot hordani, pedig még nem is látszott terhes hasnak.
2017. jún. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Én sem tudtam begombolni a nadrágomat 7 hetesen, de az puffadás. És ez a puffadás nem 1-2 órát tart, hanem hetekig, legalábbis nálam így volt. Szerintem 12 hetesen is annyira pici még a baba meg minden, hogy még az maximum minimálisan látszana, a többi csak puffadás.
2017. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a méh 16. héttől emelkedik ki a medencéből tehát addig csont mögött van... Ergó, hacsak a csontod nem állt meg lufi módjára nőni 16. hétig nem a baba általi terhesség látszik. Szimplán puffadás és a belsőszervek helyezkedése. Puffadás alapból van az se biztos, hogy érzi az ember... Az más kérdés, hogy mi kismamák mivel látjuk a változást és tudjuk mitől lehet már terhes pocakról beszélünk... végül is az, csak tudni kell, hogy az még közel sem a baba :)

Jó gömbölyödést kívánok, és ne most aggódj a pocakméret miatt :D 20. hét után majd meglódul aztán csak leshetsz, hogy hogy lehet ekkora.. :D Én még most sem szoktam meg... faltól falig ...


Minden jót!

33hkm

2017. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!