Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen normális, hogy még...

11 hetesen normális, hogy még mindig ennyit fájdogál a hasam?

Figyelt kérdés
Egészen a legelejétől kezdve minden nap fàj valamennyire. Màsodik baba. Elsőnél nem emlékszem, hogy így lett volna. Mi okozhatja? Most a hasam is hamarabb elkezdett nőni, és gyorsan nő, de -2 kilonàl tartok. Emellett pedig az is aggaszt, hogy ehhez képest nem -e túl kicsi a babàm.? Nektek mekkora (volt) 10 hetesen?
2013. dec. 15. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy doki szerint minden ok.
2013. dec. 15. 16:25
 2/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem is azokott fajdogalni bar nem minden nap... en hnap leszek 11 hetes, 10+2 napon volt 32mm, neked mekkora most?
2013. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Pont egy idosek vagyunk.:) nekem 10+4 naposan 37. Neked első baba? Magne b6-ot szedsz? Te nem tudod ilyenkor mennyit nohetnek a babak naponta?
2013. dec. 15. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen elso baba:)

szedek magneb6-ot, mert allitolag csokkenti az emelygest, meg a gorcsoket, te szeded?

vannak rosszulleteid? nekem utobbi 3 napban enyhultek a tuneteim, addig mindennap 5. hettol hanytam napi min 2x

2013. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jah meg, interneten olvasgattam utana, 1-2 mm naponta
2013. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen én is szedem. Vannak rosszul léteim. Bár annyira sokszor én nem hánytam, de eléggé kínoz a hányinger, fáradtság, szédülés. Viszont ha a gravidát beveszem egyből kihányom, úgyhogy hanyagolom. Neked nő a poci?
2013. dec. 16. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
a parom is eszrevette h no, bar lehet h ez csak a puffadas miatt van, de epeg latvanyosan foleg estere mar akkora mintha huszon... hetes lennek... xd mindig kis lapos kocka hasam volt... hat ettol gyorsan elbucsuzhattam :)
2013. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!