Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen érzés a méh...

Nektek milyen érzés a méh növekedése?

Figyelt kérdés
Nem minden nap érzem, de néha orrfújásnál vagy köhögésnél a hasam aljában feszítő érzés van és néha a bal oldalam is szúrkál.

2017. jún. 17. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem konkretan a meh novekedese, hanem a mehtarto szalagok feszulnek meg bizonyos mozdulatok al, azt erzed.

Tusszentes, hirtelen felallas, fordulas, elorehaladott terhessegnel mar egy szimpla gyors leulesnel is benyilalhat.

Pl nekem az elso szulesem utan el sem mult, amikor nem vagyok terhes, akkor is erzem neha, ha hulyen mozdulok.

2017. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első szépen leírta :) És magát a méh növekedését nem lehet érezni hiszen az folyamatos.


Nekem is tüsszentésnél, köhögésnél, felülésnél voltak ilyenek, de leggyakrabban mikor rosszul fordultam meg az ágyban :S Na az ijesztő volt... mintha összenyomtak volna bent valamit és nem akarták volna elengedni... Minél előrébb jártam a terhességben annál fájdalmasabb volt... de igazából ettől semmi baj nem lesz. Kb 28. héttől nem tapasztaltam. Talán már nem lesz, de van helyette mindig más :D


Boldog babavárást :)

33hkm

2017. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De jo h irjatok ezt a "rosszul fekvős" dolgot. Mindig ramjon a para ha arra kelek h faj. Nekem amugy mindenfele érzésem van. Neha tompan neha hirtelen mozdulatnal éles fájdalom. A tompa állandó kellemetlen nyomás rosszabb.
2017. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!