Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? 7 hónapos a...

Lehetek terhes? 7 hónapos a kislányunk,2 hete nem szoptatok, nem kérte már az anyatejet.1 napja megjön érzésem van, de nem akar megjönni. Korábban a megjön érzés után pár órán belül meg is jött. Megszakítással "védekezünk".

Figyelt kérdés
Még nem jött meg egyszer sem szülés óta a menstruációm. Elképzelhető, hogy újra terhes vagyok vagy csak a szervezetem készülődik a ciklus beindítására? 1,5 hete teszteltem, negatív lett. Még nem akarok tesztelni, nem is tudom, hogy melyik variációtól tartok.
2017. jún. 13. 01:56
 1/2 anonim ***** válasza:
simán lehet mindkét variáció: vagy terhes vagy, vagy még játszanak veled a hormonok, azért nem jött meg. ezt csak a teszt mutathatja ki.
2017. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hajnal7676 válasza:
Én pontosan így estem teherbe a második gyerekemmel
2017. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!