Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba van a dologban?

Baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja nem menstruálok.Amikor legelőször késett,nem látott az orvos semmit,persze jogosan,mivel egyből orvoshoz rohantam ahelyett,hogy tesztet végeztem volna.Amint hazaértem,csináltam egy tesztet,ami negatív lett.Kicsit csüggedt voltam,de úgy voltam vele,hogy majd legközelebb.Lassan teltek-múltak a napok,amikor is arra eszméltem,hogy 2 hónap után sem jött meg.Újabb Teszt-Xepil-az egyiket du,a másikat másnap reggel végeztem el,mind a 2 erős pozitív lett.Megint rohantam az orvoshoz,aki ismét nem látott semmit.Azt mondta,hogy ezt ki kell vizsgálni.Elküldött béta hcg vérvizsgálatra,aminek az értéke 378,3 lett.Ezt a vérvétel után 2 nappal mondta a doki.Megvizsgált.A papíromon az szerepel,hogy:

"Uterusban egy 3,7x1,8mm-es felritkulás látható.

Nyh.:14,9mm

Ovariumok vetületében kóros képlet nem ábrázolódik.

Graviditásra utaló jel sem intra,sem extrauterin nem látható.

A Douglasban szabad hasűri folyadék nem látható.

A hólyag ép kontúrú

A gát szabad"

Két hét múlva kell mennem kontrollra.

Az orvos szerint korai terhesség,kb.3-4 hetes,méhen belül.

Nagyon fáradékony vagyok,a hasam görcsöl néha-néha,a melleimem rengeteg halvány kék ér van,és nagyon érzékenyek.

Tényleg terhes vagyok?Nagyon izgulok,hogy mi lesz 2 hét múlva


2017. jún. 18. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A felritkulásból lehet még petezsák. :) minden úgy kezdődik. Nekem 4+5 hetesen csak az volt.
2017. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2017. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vissza kontrollra,a kérdéskiírása óta sem lettem okosabb.Köszönöm az érdeklődést.Holnap megírom,hogy mit mondott az orvos.
2017. jún. 27. 09:57
 4/6 A kérdező kommentje:
A mai vizsgálaton kiderült,hogy van petezsák és szívhang is.Elvileg van egy kissebb fertőzésem,mert a doki vett mintát a hüvelyi váladékból.Veszélyeztetett terhesnek lettem "felvéve".Nagyon örülök a picinek!
2017. jún. 28. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Jó egészséget nektek!!
2017. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jún. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!