Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek valóban baba van...

Kittycica1987 kérdése:

Szerintetek valóban baba van a dologban? Nagyon szeretnénk

Figyelt kérdés

Szeptember 28-án volt meg utoljára. Azóta nem jött meg. Október 24-re nem vártam. Voltam dokinál aki csinált ultrahangot október 28-án.Nyílván még semmit nem látott a megvastagodott nyálkahártyán kívül (12mm) azóta sem jött meg. Az alábbi teszteket csináltam. Szerintetek baba van? Nagyon szeretnénk


október 30-a a felső és november 2-a az alsó teszt mindkét képen


[link]


[link]



2016. nov. 3. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez mesésen babás teszt, én is szeretnék ilyet látni jövőhéten :)
2016. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Ezek egyértelmű pozitívak.Gratulálok.

Dokihoz felesleges volt olyan korán menned.Én mindháromszor 8 hetesen mentem először.Akkor már látszott hogy minden okés:-))

2016. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép pozi tesztek. 7-8 hetesen mehetsz dokihoz lesz sziv hang és minden papírt ki fog adni hozza mar🙂

Sztem előre kérhetsz is időpontot 😉

Gratulálok!

Üdv

34hkm

2016. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Nem is nagyon tudom elhinni. De ha erősödik a teszt akkor nincs semmi baj ugye? November 9-ére kaptam időpontot UH-ra, mert csak heti egyszer rendel a dokim így 10-én vissza kell mennem hozzá. Van már egy kisfiam de az olyan régen volt mikor vele terhes lettem. Csak arra emlékszem, hogy a 12. hétig megállás nélkül hánytam :D Most viszont tegnap óta a derekam szakad le és eddig tegnap tegnap előtt is egyszer hánytam. Bár azt nem tudom hogy a terhesség vagy a megfázás és a sok köhögés miatt
2016. nov. 3. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha erősödik az csak jót jelent, de hogy tényleg minden rendben van-e azt az orvos tudja megmondani biztosra.
2016. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szeretnék látni pár hét múlva!!Gratulálok!! :)
2016. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!