Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5hetes terhességnél látnak...

4-5hetes terhességnél látnak már valamit az uh-n?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! igen látnak, szikhólyagot azt hiszem, de nem akarok hülyeséget mondani, de az biztos, hogy látnak már valamit :)
2010. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még csak a petezsák látszik, az embió még nem.Ilyenkor még csak egy sötétebb folt van, az a petezsák.Más még nem látszik ilyen fiatal terhességnél.
2010. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Petezsák illetve szikhólyag, de csak jó UH orvos monja meg, hogy tutira terhességet lát-e. Igazán a 6-7. héttől kezd élvezetes lenni.
2010. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia nem voltam 5 hetes mikor mentem és nekem gesztációs gyűrűt írt a doki a papíromra. 7 mm volt a fiam (és született 58 centivel de fura bele gondolni) 2 hét múlva kellett vissza menni amikor megmondják hogy életképes-e (dobog-e már a szíve) addig "felesleges"
2010. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az 5 hetes uh-mon 4mm volt! Persze csak egy folt volt az egész.Szóval, igen, látható!


Aztán a 10 hetes uh maga volt a csoda! Kis izgő-mozgó "valami"!!!!!A szívhang hallatára pedig apa és én is meghatódva vigyorogtunk!

2010. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

csak a petezsák fog látszani! én is 4 hetes voltam mikor elmentem orvoshoz. a doki mondta is, hogy kár még ilyenkor uh-t csinálni, mert talán a petezsák fog látszani, az embrió tuti nem. mutattam neki a teszteket (mert 5-öt csináltunk) és csak mosolygott, majd mondta biztos terhesség!

2010. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.csak azért gondoltam hogy ilyen korán megyek mert decemberben már elment egy 6hetes babám és szeretném ha írnának valami magzatmegtartót.

De a vitamint is szedem.

2010. máj. 19. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam és szépen látszódott a petezsák, 5 hetes terhességet állapított meg a dokim. Szerintem menj el, hátha valami gyógyszerrel be tudják kicsit biztosítani a bébit. És a fekete foltocskámat én is láthattam!
2010. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!