Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs semmi tünetem, aggódok,...

Nincs semmi tünetem, aggódok, baj lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több mint 1 hete erős pozitív lett a tesztem, de semmi tünetem nincs. Nem puffadok, nincs hányingerem, cickók se fájnak. Ha nem tesztelek mensi kimaradása miatt nem is tudom, hogy terhes vagyok.

Normális ez? Dokihoz jövőhéten megyek.

Az első terhességemmel hoztam minden tünetet, ami a nagykönyvben meg van írva.

Tudom minden terhesség más, de ennyire?

Köszönöm szépen!


2017. jún. 22. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár ennyire is más, igen! :)
2017. jún. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Megértem az aggodalmad, pláne, hogy az előzőnél mindent produkáltál:). De minden terhesség más, élvezd a terhességet és nagyon nagyon legyél boldog:).
2017. jún. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyire. Anyumnak is mind két terhessége más volt. Bátyámmal sokáig rosszul volt, velem a mensi elmaradása volt az egyetlen. Nekem sem volt a fiammal semmi. Az első "tünetem" az volt, hogy 19 hetesen megéreztem, hogy mozog.
2017. jún. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 5 napja késik erős pozi már a tesztem. tünetem annyi hogy álmos vagyok nagyon egésznap és épphogy fáj a mellem. talán most kezd kicsit jobban. mensi napján meg másnap fájt a hasam. ennyi. nekem sincs tul sok tünet,nyugi :)
2017. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! :)

Beparáztam megmondom őszintén, de próbálok lenyugodni. Várom, hogy mehessek orvoshoz :)

Sok boldogságot nektek is a picikhez! :)

2017. jún. 22. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!