Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostis, utros kismamák,...

Clostis, utros kismamák, kiskönyv segítség!?

Figyelt kérdés
Nektek a kiskonyvben szerepel ez a 2 gyogyszer a terhesseg elott es alatt szedett gyogyszereknel?
2017. jún. 22. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyiknél sem szerepelt.
2017. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem. Hol van a könyvben terhesség ELŐTT szedett gyógyszerek rész? Az enyémben ilyet nem találok. :) A jelenleg szedetteket írják mindig frissen be a Terápia/intézkedés nevű oszlopba.


A Closty így egyáltalán nem, a Duphaston addig szerepelt, amíg szedtem már a terhesgondozás alatt.

2017. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolso elotti oldal, szerintem vagy 30 eves kiskonyv. Fekete-feher fektett a/5-os.

Egyfolytaban elkerultuk egymassal a vedonot,ezert otthagyta a kiskonyvet a szabi elott, hogy toltsem ki ceruzaval es adjam vissza le (jovo heten mi nem lestunk itthon). En meg csak.pislogok, azt se tudom miket kene a vedononek kitoltenie. :D

Koszi!

2017. jún. 22. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem álló A/5-ös a kiskönyvem, a nyomdai jel szerint 2016-os nyomtatású. Ebben nincs ilyen "rovat". 2015-ben is voltam terhes, akkor még fele ekkora volt a kiskönyv (jobb volt...) és abban sem volt terhesség előtti gyógyszer.


Én sokmindent magam töltöttem ki tollal, nem cicóztam, miután még én kaptam megjegyzést a klinikán, hogy nincs rendesen kitöltve a kiskönyv, pl. nincs benne utolsó menstruáció, stb. Én írtam bele a háziorvosom és a nőgyógyászom adatait, elérhetőségeit, kitöltöttem az utolsó vérzés részt, bemásoltam a terhességet megállapító lelet adatait, az I. ultrahang adatait, az első pozitív teszt idejét. Ahova nem kell pecsét, én kitöltöttem, hogy legyenek meg egy helyen is a legfontosabb adatok.


Errefelé (Szeged) nem nagyon szokás töltögetni a kiskönyvet, mindenhol ambuláns lapot adnak, csak a lakcím szerinti védőnő, meg a gondozós védőnő tölt ki mindig egy-egy új sort.

2017. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2010-ben sem szerepelt benne.

ennek ellenére az orvosok tisztában voltak vele, hiszen az anamnézisban szerepel, hogy ovu-indukciót követően létrejött terhesség.

2017. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is szegedi vagyok, de enyémben meg ilyenek nincsenek, mint amikről te írsz.

Első vizsgálat időpontja van, oda se tudom, hogy most az kell, amikor már szívhang is volt? Mert először csak 1 mm-es embrió volt.


Nem tudom, miért ilyet kaptam. SZE Color nyomdás, de év nincs rajta.

2017. jún. 22. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Én lombikos kismama vagyok, de a lombikos gyógyszereket nem szerepeltették.


A kétféle progeszteront igen.

2017. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy "első vizsgálatnak" itt az számít, amikor már volt szívhang. Nekem is volt petezsákos, 5 hetes vizsgálatom, de a védőnő a szívhangosat írta be terhességet megállapító első vizsgálatként.
2017. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek a segítséget! :)
2017. jún. 22. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!