Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akiknek mélyen...

Kismamák akiknek mélyen tapadó méhlepényük volt, végig kitudtátok hordani a babátokat?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem is mélyen tapad a méh szájon van még csak 18 hetes vagyok, féltem a babát remélem nem fog korán megszületni a méhszáj értékem már 3100 :(

#baba #placenta #méh #kismama #méhlepény #alul tapadó #méhszájon fekvő lepény
2017. jún. 9. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem komoly vérzéseim voltak a 30. héttől. 36. héten sürgősségi császárom volt, mert elkezdett levállni a méhlepény.
2017. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ remélem 36 hétig legalább eljutunk mi is
2017. jún. 9. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia en a kérdésre nem tok válaszolni a saját példák kapcsán, mert meg benn van Baba (elnézést) de nekem feljebb ment a lepeny a meh novekedesevel. Pont kedden mondta a doki h szépen alakul, nagyon ugy nez ki ezzel mar nem lesz császár.

7cm-re van a mehszajamtol pedig 19.heten reszlegesen rajta volt meg. Nekem is kinyilt viszont a külső méhszáj (2100) amiatt kell pihennem, a nap nagyreszeben vízszintesen. Gondolom ezeket neked is mondtak. Bízzál benne, hogy neked is feljebb "vandorol". És tartsd be amiket mondtak. (szexmentes élet, kimeletesseg.. Fekves, Magnézium szeded..)

A baráti körben en vegigkerdezgettem akik nemreg vtak kismamak es ket lány is volt aki ezzel kuzdott. Egyikojuk 41.hetre szült (inditottak es csaszar lett de nem annak indult) a masik lány 38.heten szült, neki tervezett csaszar volt mert neki rajta maradt a lepeny a méhszájon.

26h

2017. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ remélem én is h fentebb csúszik szeretnék természetes uton szülni :) és időben amikor már fejlett, de ha császár is lenne csak ne legyen korai babuci. Pedig még csak első terhesség nem gondoltam h már ennyire nehéz lesz.
2017. jún. 12. 04:37
 5/6 anonim válasza:
Szia!Történt valami változás?Én tegnap tudtam meg,hogy mélyen van(23+2).Nem paráztatott a doki, de azért én most parázom.
2017. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia igen, a méhlepény azota fentebb ment hátul tapad. Igaz volt h ha nő a méh fentebb megy a méhlepény is. Nyugi a végéig még fentebb megy pl harmadik trimeszterben hetente nö a meh 1 cm. 23 hetesen nem is látszott annyira a hasam aztán hirtelen akkora lett mint egy dinnye 28 hetesen.
2017. aug. 17. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!