Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen napolajat ajánlanátok...

Milyen napolajat ajánlanátok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nem nagy napozásra gondolok, csak most amíg kimegyek az utcára, addigis bekenném az arcomat/karomat/ lábamat.

2017. jún. 22. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyiket, amire nincs ráírva hogy terhesség alatt ne használják. (Mondjuk én még nem láttam olyat, amire rá lenne írva, szóval szerintem mindegy.)
2017. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a másfél éves gyerekemét használom, DM-es 50 faktoros Sundance Kids Sonnenmilch. Meg vagyok vele elégedve!! Előtte La Roche Posay Baby-nk volt, szintén 50-es, azzal az volt a bajom, hogy egy be nem szívódó fehér mázat képezett a bőrön, a ruhán meg kimoshatatlan foltot hagyott. A DM-es szépen beszívódik, mint egy testápoló. Én egyébként napallergiás fehér bőrű vagyok ráadásul, naptej nélkül viszkető csalánkiütéssel lesz tele mindkét alkarom, a DM-es gyereknaptej eddig ettől is megóvott, pedig pokol a nap idén nyáron.


17+0 hkm

2017. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

2- es, gondolom nem esett le, hogy ami nem szivodik be, az a fizikai fenyvedo, az a jo a gyereknek, mert nem mergezed vegyszerekkel ...

Nem veletlen, hogy nem szivodik be!!

2017. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A DM vagy Rossman sajátmárkásai az egyik legjobb teszt erdménykeet kapták... èrdemes felnöttként is 50 faktorosat használni.


Èn is utálom a nem beszívodot, a gyerek szó szerint bepanírozodik töle, és ragad mindenhova...

2017. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NApolajat egyáltalán semmit.

Inkább naptejet, krémet.

2017. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Be nem szívódóból is van többféle. Én Töpfer babycare naptejet használok, az is fizikai napvédő, ugyanakkor nem is látszik meg nem ragad és nem pác. Némelyik felszívódó ragacsosabb érzetet tud maga után hagyni. Egyébként szívódósból a dm sprays átlátszó termékeit szeretjük, de valahogy most a terhesség alatt én se használom csak akkor, ha konkrétan napozni és medencézni akarok, kb. egy héten egyszer, amúgy kizárólag fizikai fényvédőzök.
2017. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!