Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen fekvő lepényetek, ami...

Mélyen fekvő lepényetek, ami elérte a belső méhszájat mikor ment feljebb?

Figyelt kérdés
12 hetes mondták, hogy eléri a belső méhszájat, de fentebb megy az majd, ahogy nő a méhem. Most 20 hetesen még mindig ugyanott van, ugyanúgy eléri, pedig azért már most is elég sokat nőtt. Jó nyilván ezután is fog még nőni, de akkor is aggaszt. Van itt ilyen, akinek jó sokáig stabilan ott volt és mégis fentebb ment?
2017. jún. 22. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nem ment fel, 6 mm-re volt a méhszájtól a végén is, de nem okozott semmi gondot.
2017. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kicsit feljebb ment, de a széle maradt.
2017. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten teljesen fedte a méhszájat, de a 20. héten már "felment". Sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, de szerintem ne aggódj még, sokat fog nőni a méhed, nem lesz azzal gond.
2017. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13és 15hetesen vérezgettem mert erte a méhszájat éppenhogy.

21hetesen is lent volt de nem érte el, akkkor azt mondta a doki hogy egy jó fél centire van tőle.

31hetesen ugyan ott volt, bár akkor annyit mondott a doki hogy éppen hogy nem éri el.

Most várom a 36hetes uht hátha feljebb megy egy kicsit.

33hetes km

2017. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18 hetes terhes vagyok. A 14. Héten voltam 4D genetikai ultrahangon, és a doki azt mondta hogy egy jó része fedi a méhszájat. 21. Héten megyek megint ultrahangra, hát kíváncsi leszek hogy elmozdul-e. Hál istennek vérzést még nem okozott, remélem nem is fog.
2017. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12 hetesen elérte, 19 hetesen mélyen, 14mm-re volt tőle. Most 22 hetes vagyok, jó lenne, ha még feljebb menne, és elkerülhetném a császárt. Amúgy gondot nem okozott, vérzés se volt soha, szextől se voltam eltiltva az elején sem.
2017. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!