Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajanlotok a mellen megjele...

Mit ajanlotok a mellen megjeleno csikokra (striakra)?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok,ez az elso terhessegem,a melleim majdnem ketszer akkorak,mint azelott,ami nem is baj :),de kezdenek magjelenni azok a csunya striak a mellbimboim kornyeken.Lehet e valahogyan kezelni oket,vagy vegleg megmaradnak?nem nagyon hiszek a "csodakremekben",ha van valami jo tippetek,kerlek osszatok meg velem.Halas vagyok minden valaszadonak.
2010. máj. 19. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj olivaolajat keverni a testápolódhoz és azzal kenegesd. Kenj a pocakodra is, mert ezek a házi praktikák inkább a kialakulás esélyét csökkentik, nem a meglévő striákat tüntetik el. Balaolaj is, mandulaolaj is jó. Minden tusolás/fürdés után gyengéden masszírozd be.


Azt mondják, a striák kialakulása csak genetika kérdése, de azt gondolom, hogy ha teszel a megelőzésért, azzal nem veszíthetsz semmit. Remélem, több nem jön ki, én 25 hetesen eddig megúsztam, de félek, hogy az utolsó hónapban én is becsíkosodom....


Boldog babavárást!

2010. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a rossman-os stria elleni krémet használtam. 7. hónapig (pedig már akkor is 98cm-es volt a pocakom) semmi nem volt, azt hittem megúszom. Aztán az utolsó hónapban, de leginkább az utolsó 2 hétben (36-37), úgy becsíkosodtam, hogy az fantasztikus... 120cm-es pocakkal mentem szülni, pedig 53kilóról indultam, és 17et híztam, szóval nem a hízással volt a probléma. Szóval ki tudja, hogy mennyit használ a krém. Hogyha nem nő ilyen hatalmasra a hasam, nem reped meg. Hogy ez a krémnek volt-e köszönhető, azt sosem tudom meg... De azzal semmiképp nem ártasz, ha jó zsíros krémmel kened minden nap legalább egyszer. Remélem megúszod!! Csodás terhességet, könnyű szülést, jó babázást!
2010. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia nekem is duplája lett hetek alatt és hát ki is repedt. Én az Eveline terhességi csíkokra való krémet használom csak a hasam kentem először azon semmi csík most már az esti progi fürdés után has és cici:) Nekem nagyon jó ez a krém hűsít sokáig érzed ha bekened de nem zsíros és nem ragad csak olyan jó puha tőle a bőröd. Rossmannban vettem 1569.- volt.

26h km

2010. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!