Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes terhes vagyok, a baba...

33hetes terhes vagyok, a baba minden mozdulata fáj, a méhszáj környéke, bele nyilal a hüvelyembe is, reggel óta gyenge fájásokat érzek, nem vészes csak zavaró. Meg vagyok ijedve, kellene orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne.

Én is így érzem magam kb 1 hete de én már 39 hetes vagyok, baj nem lehet. Gondolom te még nem szeretnél szülni. Nem azt mondom, hogy koraszülésre utalnak a panaszaid de jobb, ha lát doki.

2017. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legelső pár dolog amit meg kell ilyenkor tenni és nem egyből rohanni a dokihoz, főleg, hogy csak zavaró fájásokat említesz. Magnézium nagyobb mennyiségben. Vedd be és pihizz le, feküdj kényelmes pózba, esetleg előtte jó meleg vízzel zuhanyozz le. Ha enyhülnek a tünetek akkor szimplán jósló... meg amilyen időjárás van... minden kismama össze vissza szenved :)


Én is napok óta sokszor mikor felállok begörcsöl a hasam alja, de úgy, hogy huhogni tudok csak, tehát ez már nem a zavaró kategória, hanem a jaj minjá elájulok XD Na nekem a magnézium és pihi 10 perc után csodákat tesz. Babuci is hol pörög megállás nélkül akkor levegőt alig kapok, hol meg olyan lusta, hogy bepánikolok :)


Én holnap töltöm a 35. hetet.


Amíg a pihi és magnézium elmúlasztja, vagy enyhíti nincs ok aggodalomra, de ma próbálj meg inkább pihizni, ha 1-2 óra múlva is ilyen rossz vagy rosszabb és nem enyhül akkor nézesd meg ügyeleten magad. Inkább, minthogy tényleg baj legyen.


Minden jót!


34hkm

2017. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Napok ota fekszem,sehova nem megyek,itthon csak azt csinálom amit muszáj.Megnyilt a méhszáj, a baba feje annyira lent van hogy nem lehetett már képet sem csinálni rola :) ezért aggodom,nehogy kora szülött legyen.
2017. jún. 24. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem... akkor, ha estig semmi nem változik, akkor nézesd meg. Inkább legyél paramami, főleg nyitott méhszájjal. Egyébként megnyugtatásként írom, hogy most született két korababa 34-35 hetesek a kismama csopinkba, és mindenki nagyon jól van :) Persze, jobb, h aminél tovább bent marad a babuci.


Minden jót, és inkább egy potya út mint a gond, főleg, ha tényleg sehogy sem jó.

2017. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!
2017. jún. 24. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
"Zavaró" fájásokkal én még nem mennék orvoshoz. A nyilallás meg teljesen normális ilyenkor. Ha felerősödnek a fájások, és már tényleg fájnak, akkor kezdeném el figyelni, mennyire rendszeresek. Illetve kádba ülnék-de csak akkor, ha nem egyedül vagyok és lesz, aki bevisz a kh-ba.
2017. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerencsére elmúlt bár a hasam kemény hiába vettem be magnéziumot.Őszinte leszek,nem első baba de mivel probléma mentes terhességem volt teljesen idegen számomra az ehez hasonló fájdalom pláne ilyen korán.Csakis a koraszüléstől félek igy hogy megnyílt a méhszáj....
2017. jún. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!