Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Létezik,...

29 hetes vagyok. Létezik, hogy nem nő a pocakom, sőt, mintha napról napra kisebb lenne?

Figyelt kérdés
Kislányt várunk, és azt vettük észre, hogy pár napja ülve egyáltalán nem látszik a pocakom, állva és fekve is olyan, mintha menne össze. Tapasztalt bárki hasonlót?
2017. jún. 27. 04:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Érdekes én 28. Hetes vagyok, de folyton nagyobbnak tűnik.

Nem lehet, hogy csak ti látjátok így? Babuci mindennap mocorog? Mikor voltál UH-n?

2017. jún. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy hete voltam ultrahangon, méretei rendben vannak teljesen, szépen fejlődik. Ezért is furi nekem is :/
2017. jún. 27. 06:19
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és mocorog sokat, szinte egész nap mozgásban van
2017. jún. 27. 06:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Nézett a védőnő hastérfogatot?Mert akkor össze lehetne hasonlítani.

Nem lehet,hogy máshogy fordult és azért látszik kisebbnek?Testsúlyod változott?

Azért 29.hetes pocaknak már látszani kell rendesen..

2017. jún. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fenét "KELL" látszania! Nekem 40+0-nál a szülés napján nem volt sokkal nagyobb, mint egy átlagos 24-28 hetes cukorterhelésesé. 3 kilós lett a babám. Sok nőnek nem lesz hatalmas hasa még a végére sem. Ami fontos, hogy magzat mérete megfelelő legyen, a pocakméret teljesen lényegtelen, nem objektív mérője a terhesség "hogylétének".
2017. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Alig pocakkal szültem 3900 g-os 58 cm-es gyereket.
2017. jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
27 hetes vagyok egy könnyebb póló és kisfiam hangulata elég, hogy pl. ülve úgy tűnjön, hogy kicsit fel vagyok fújódva vagy még az sem. Elég széles csípőm van és ő kezdetektől keresztben szeret feküdni. Ő is teljesen normálisan fejlődik semmi gond vele, aktív mozgékony baba.De teljesen megértem az aggodalmad, nekem is fel-feljön a gondolat, hogy remélem elég helye van, remélem nem túl kicsi a hasam :)
2017. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Eddig folyamatosan nőtt a hasam, most állt meg kb két hete,hogy stagnál a mérete. Védőnő nem méri, én szoktam itthon. Súlyom eddig 8kilót gyarapodott, most két hete az sem mozdult,mert diétára fogott az orvosom,mert kicsit vizesedett a bokám,de az a diétával el is múlt. Vérképem,cukrom tökéletes, csak azt gondoltam,hogy pont itt a harmadik trimeszter előtt/alatt fog hirtelen látványosan megindulni a pocaknövekedés. Pénteken ismét megyek ultrahngrs,most megyünk 4Dre, ott azért ismét sokminden kiderül,remélem elhesegeti az aggodalmam. Egyébként én is szélesebb csípővel rendelkezek, babucim 12 hetes kora óta fejvégű, remélem már így is marad, de laikusként én is úgy vélem,hogy a szélesebb csípőm miatt is van helye bőven,ezért nem nő olyan látványosan előre a hasam.... Pénteken kiderül :)
2017. jún. 27. 09:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a meretei rendben vannak es mozog, akkor biztos minden rendben van. Sok mindentol fugg a has meret: genetika (!), lepeny helyezkedese, baba helyezkedese, pihenes, izomzat, stb... Nem is ugyanolyan utemben no amugy fokozatosan es meg ugyanannak a nonek ket terhessegenel is lehet teljesen mas. Es semi koze a baba meretenek a pocak meretehez.
2017. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magzatvíz mennyisége rendben van?
2017. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!