Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+4 napos terhesen semmilyen...

37+4 napos terhesen semmilyen tünet?

Figyelt kérdés

Lassan a 38. hétbe lépek, eddig úgy veszem észre, hogy nincsenek igazán a szülés közeledtét jelző tüneteim. Jóslóim sincsenek igazán...

Volt valaki úgy, hogy semmilyen előjel nélkül egyszer beindult a szülés és elkezdődtek a fájások?


2017. jún. 27. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, mind a 3 gyereknél :) 2-nél fájásokkal kezdődött a harmadiknál a víz folyt el. De amúgy jóslóim soha egyiknél se voltak
2017. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ez normalis. 40 het a terhesseg, akar ket hettel tul is hordhatod szoval lehet hogy meg tobb, mint egy honap hatravan. Nem kell tuneteket varni, orulj hogy jol vagy es nincsenek brutal joslok.
2017. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg nőnek!

Nekem sem volt az elsőnél, egyszercsak elkezdett szivárogni a magzatvíz és ennyi.

(A 2. indított volt)

2017. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnél arra keltem, hogy elfolyott a vizem. Semmi előjele nem volt. Nem voltak joslóim, és aznap de még az nst sem mutatott semmit.

A másodiknal szintén nem volt semmi előjel. Este 8kor elment a nyákdugóm, hajnalban keltem fájásokra. Jóslóim akkor sem voltak.

Max annyi, hogy picit fájt a derekam, de az a terhesség alatt végig. 😊

2017. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!