Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellfájás mindenkinek tünet?...

Mellfájás mindenkinek tünet? 5 hetes terhes vagyok, és csak a mellbimbóim érzékenyek, a mellem csak egy picit feszesebb. Ez normális?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam,hogy kőkemények a mellek, vérerek láthátók, hát nekem semmi. Csak néha úgy megérzem, hogy vannak, de nem fáj,nem feszül semmi. Ez gond lehet?

Előre is köszi,és bocsi,tudom, hogy hülyeséget kérdezek,de aggódok...


2008. okt. 17. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szió!


Nekem sem voltak ilyen "heves" mellfeszüléseim, a bimbóim fájtak egy kicsit, és annyi. Meg nekem ilyen hullámokban jön. Néha fáj, néha 1 hétig nem. Én nagyon megijedtem, amikor először alábbhagyott a feszülés, de a doki azt mondta, hogy a legtöbb nőnél így hullámokban jön, és ez normális.


16 hetes kismami

2008. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tunetek nem mindenkinél jelentkeznek egyformán, ez nem jelent semmit. Az elso trimeszterben én pl. csak fáradt voltam, ill. gorcsolgetett a hasam,amikor meg kellett volna jonnie, de semmi mellfeszulés, hányinger, ilyesmi.
2008. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenkit annyi kérdés foglalkoztat ilyenkor...:) Ne aggódj feleslegesen,mert pár héten belül bizonyára te is érzed és látod majd a változásokat!Nekem sem fájt a mellem ,"csak" a bimbik...de az iszonyúan és több héten át.Sok boldogságot!
2008. okt. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Így van, mindenkinél más tünetek jönnek elő. Nekem is először "csak" a mellbimbóim voltak érzékenyek, de egy hét múlva, már a mellem is nagyon érzékeny volt.

Boldog babavárást:-)

6 hetes kismama

2008. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű,hogy vannak tünetek!De irigyellek és mindenkit akinek nincs ilyen gondja!!:-))Boldog babavárást!:-))
2008. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mostmár megnyugodtam... Csak azért kezdtem el aggódni, mert múlt héten úgy éreztem szétfakadnak, most pedig szinte semmi. Derékfájás is csak pár napja kezdődött, de az enyhe görcsölés az állandó...
2008. okt. 17. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csak a mellbimbóim fájtak, de azok néha olyan szinten, hohy sírni tudtam volna, ha hozzáért valami. Aztán úgy a 24-25. hét környékén elmúlt a fájdalom, nagyjából azzal egy időben, amikor beindult az előtejem - bár azt nem tudom, hogy van-e összefüggés a kettő között.
2008. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!