Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5napja nem jott meg a menzesze...

Ramika199847 kérdése:

5napja nem jott meg a menzeszem, vajon lehetek terhes?

Figyelt kérdés
5napja kesik május 23.án voltam beteg ,hamarabb jott meg mint kelett volna ( 25.-e lett volna az aktualis ) 7napig szokott tartani de helyette durva 5 napig volt ! Majusi menzeszem miatz veszem az 5 nap kesest.. Június 1 tol 6.aig ketnaponta voltunk egyutt a parommal vedekezes nelkulHanyigerem van ...szedulok faj a fejem nehany dolgot meg kivanok hamar megerzem a szagokat de semmi mas... A kerdes az lenne hogy lehet szo terhesegrol vagy maga csak a meleg az ami befolyasol! Szeretnenk kisbabat es erdekelne hogy mas is volt e igy ..??

2017. jún. 27. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz :) tesztelj ennyi ido kesessel mar mutatja a teszt ha az vagy
2017. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Addig ne akarj gyereket, amíg a menstruációt betegségnek hívod...
2017. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászolásodat kedves utolsó kommentelő! Te aztan tényleg a lényeget irtad meg, nagyon sokat segitett a tanacsod kedves, mert ezek szerint voltál már ilyen esetben mint én a fentiekben emlitve.Bár elfelejtettem hozzátenni a kérdésem végére hogy az olyan kommentelok mint te kiméljenek!Nagy elszomoritasodra a ne akarjakból már van egy gyerekem! Továbbá hagy fel a kritizacioddal mert az egyhangu kotekedesekbol nem kerek ! Koszonom!!!!
2017. jún. 28. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül baromság itt idegenektől kérdezgetni, hogy lehetsz-e terhes. Csinálj egy tesztet..
2017. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!