Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 1,5 hete megtudtam hogy...

Erika1996 kérdése:

Kb 1,5 hete megtudtam hogy terhes vagyok, vagyis az a 3 teszt azt mutatta, elég erős csikokkal. Igazából már december óta próbálkoztunk a párommal és hála isten összejött. Hány hetes lehetek ha az utolsó menzeszem kezdete kb. 04.20. a volt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Talán el kéne menni nőgyógyászhoz. Vagy a szülést is itt vezeti majd le valaki?
2017. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
7.az utolsó menzesz első napjától kell számolni.Ha most elmész orvoshoz már várható hogy lesz szívhang.amúgy 8-9. Hét között szokták elkezdeni a terhesgondozást ha van szívhang és minden stimmel
2017. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊 Erre voltam kíváncsi hogy ezt mikortól kell számolni . Nekem azt javasolta egy anyuka hogy 8 hetesen érdemes nőgyógyászhoz menni mert hogy akkor már van szívhang is , meg jobban látszódik a kis babu😍
2017. jún. 9. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 28 naposak a ciklusaid, akkor 7 hetes terhes vagy.

A másfél hete végzett erős pozitív teszt alapján tényleg ennyi idős lehet a terhességed.

Kérj ma időpontot nőgyógyászhoz, ilyenkor már látszik ultrahangon az embrió és van szívhang.

2017. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok terhességi kalkulátor van már a neten, ajánlom figyelmedbe:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. jún. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Először még hüvelyi ultrahang lesz ugye?

Egyébkénk köszönöm az infokat :)

2017. jún. 9. 08:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Nekem az első ultrahang is hasi volt, de gyakran hüvelyit csinálnak elsőre. Egyébként ne félj tőle, nem fáj, nem sérti meg a babát sem.
2017. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés :) köszönöm a válaszokat. Szép napot nektek.
2017. jún. 9. 08:51
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Kórház és orvosfüggő,kétszer voltam terhes,egyszer sem csináltak hüvelyi uh-ot.
2017. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!