Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztelt már valaki enyhébb,...

Tesztelt már valaki enyhébb, de 4 napig tartó menstruáció után pozitívat? Lett belőle baba?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem 3 napos, a szokásosnál enyhébb menstruáció után jöttek a tünetek és pozit teszteltem. Sajnos elhalt a terhességem 8 hetesen, nem volt semmi tünete. De ettől még nálad alakulhat máshogy. Kívánom a legjobbakat!
2017. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy azért félek ettől, mert a méhnyálkahártya ilyenkor valamennyire leválik és kérdés, hogy marad-e annyi, hogy be tudjon ágyazódni! Remélem azóta jól alakultak a dolgok Nálad:)!
2017. jún. 28. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Épp megint terhes vagyok, de még csak 6 hetes és pár napja barnázni kezdtem, voltam orvosnál de egyelőre várunk. Szóval ez megint kétséges... :(

De van már két egészséges fiam! :)

Csak nagyon szeretnénk még egy babát, a kezdetektől hármat szerettünk volna, úgyhogy kitartok.


Igen a menstruáció jelentheti, hogy nem tudott rendesen beágyazódni, de láttunk már sok olyat, hogy egészséges terhesség lett. Pl anyukám a húgommal menstruált plusz utána pár hétig vérezgetett. 4,2 kilós baba lett a végére.


Az én dokim, mikor kérdeztem, hogy bajt jelnt-e, hogy gyengén, de megjött, csak annyit mondott, hogy jelentHET. Szóval kétesélyes. Kitartás!

2017. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Nagyon drukkolok Nektek! Mi is hármat szeretnénk:), már van egy csodálatos kislányunk:)!

Aki esetleg még erre jár szívesen várom a válaszát!

2017. jún. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!