Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sperti aranyer kenocsot...

A sperti aranyer kenocsot lehet hasznalni ha picit verzik? 30 h kismama

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen én is használtam még kúpot is mellé.. jobbulást-.
2017. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt.Es neked is verzet vagy csak fajt?5 nappal ezelott jott ki nekem akkor nagyon fajt menni nem birtam elkezdtem kenegetni es mara mar tokre jo csak wc- nel faj meg utana verzik es nem tudom hogy igy lehet e kenni nem okoz - e gindot.Soha eletemben nem volt ilyen problemam de most...hat nem irigylem azokat akiknek folyamat van.Gondolkodtam meg kamillas borogatason is csak hogy tenyleg jo legyen.
2017. jún. 28. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vérzett de úgy mentem mint a pingvin, annyira fájt.

Vszinü kis seb lett rajta, és az vérzik vagy kis ér megpattant, meg hát a székeléskor ha belemegy a sebbe a cucc akkor is tud vérezni, bocs hogy igy leirom de igy van. Én a kúpra tettem kenőcsöt és úgy toltam fel és kivül is jól bekrémeztem.pár nap és jobb lett. de sajnos szülés után ugyanez a móka lesz :(

2017. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jo neked hogy nem verzett.Igen azt olvastam hogy szulesnel jobban kijon de hat a babaert mindent.Engem is mar csak a verzes aggaszt fajni nem faj mar ugy.
2017. jún. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!